207 річниця від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

     9 березня ми вшановуємо 207 річницю від Дня народження геніального поета Тараса Григоровича Шевченка. Нетлінна творчість геніального сина України жива подихом століть, биттям гарячого людського серця.
      Безсмертна могутня сила його таланту, проникливість і глибина думки, мужність і ніжність лірики, гострота й пристрасність слова, стійкість і пісенність віршів відзначена самовідданою любов’ю до своєї Батьківщини, до свого народу.
      Учні НВК «Ерудит» сьогодні вшановують пам’ять Великого Кобзаря українського народу читанням віршів, милозвучними піснями, написаними на рядки його поезій, літературними оглядами про людину з неймовірно складним та водночас осяяним геніальністю життям, демонстрацією мультимедійних презентацій тощо. І кожного разу, звертаючись до творчості Тараса Шевченка, ми знаходимо в ній відображення сучасності, того життя, яке маємо зараз, у цю саму мить.

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Свято «З Україною в серці»Свято «З Україною в серці»

Найсвятіше, що є в кожної  людини, – Батьківщина. Її слава в  співучому життєрадісному народові, який завдяки народній пісні, думі, пристрасного поетичного рядка зберігся як нація з милозвучною мовою, багатьма традиціями