Педагогічні турботи вирішуються!

Високий рівень освіти в умовах сучасної школи неможливо забезпечити без відповідного рівня кваліфікації активних учасників навчально-виховного процесу. Одним із шляхів підвищення педагогічної майстерності є долучення до передових здобутків теорії та методики викладання, що пропагується на сторінках  професійних періодичних видань.
Адміністрація та учительський колектив НВК «Ерудит» висловлює щиру подяку батьківському комітету та керівництву благодійної організації «Благодійний фонд «Перспектива освіти» за те, що оперативно відгукнулися на наше прохання та виділили кошти для замовлення ряду примірників періодичних видань на 2018 рік (на суму 17308,56 грн.).
Ми вдячні батьким, які взяли на себе частину наших турбот та змогли віднайти час і кошти на вирішення вкрай важливої для нас проблеми.
Віримо, що Ваші добрі справи сторицею повернуться!  Ваша людяність, щире серце, розуміння проблем вселяє віру в завтрашній день!

Педагогічні турботи вирішуються! presa-300x225

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Учнівський симпозіум «Бабин Яр: пам‘ять на тлі історії»Учнівський симпозіум «Бабин Яр: пам‘ять на тлі історії»

       29 вересня відбувся учнівський симпозіум «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії» приурочений до вшанування 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру.      Учні 11-Б розподілились на експертні

Проект «Моя Батьківщина – Україна»Проект «Моя Батьківщина – Україна»

“Без будь-кого з нас Батьківщина може обійтися, але будь-хто з нас без Батьківщини – ніщо.” Василь Сухомлинський   Проблема патріотичного виховання сьогодні одна із найголовніших. Виховання дітей в сучасному українському

Знавці англійської мовиЗнавці англійської мови

17.01.22 у 10-Б та 11-Б класі було проведено захід “Знавці англійської мови”, присвячений декаді іноземних мов. Учні класу продемонстрували грунтовні знання з мовознавства , українознавства та проявили логічне мислення.