Відпочинок у пришкільному таборі “Сонячний”

Веселим, цікавим та пізнавальним став перший тиждень відпочинку для вихованців пришкільного табору «Сонячний».

Кожен день радо зустрічав дітей літніми розвагами та цікавими справами, Бадьорості й настрою додавала ранкова зарядка та смачний сніданок.

4 червня відбувся День фізкультури та спорту. Він був змістовним і насиченим. Хлопчики та дівчатка брали активну участь у веселих спортивних естафетах, які провели інструктори з фізичного виховання Михник В.С. та Шеремет О.І. Такі змагання носять не тільки виховний характер, але й дають змогу учням підтримувати здоровий спосіб життя. На дітей очікували веселі старти, які виявили найспритніших, найшвидших та найдужчих.

Захоплення в дітей викликали також досліди, які провела для них учитель фізики Головко Н.В. Діти побачили блискавку, спробували створити “магнітне поле” та дізналися про камертон.

5 червня наші вихованці взяли участь у святі до Міжнародного дня захисту дітей “Країна дитинства”, яке підготував ЦДЮТ Солом’янського району м. Києва. До табору діти повернулися втомлені, але задоволені та переповнені приємними емоціями.

День табірної зміни був присвячений Україні, тож діти разом з вихователями розучували пісні про Україну, говорили про символи та обереги нашого народу, народні традиції здорового способу життя.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

«ЮНЬ КИЄВА ЗАПРОШУЄ!» – СВЯТО ДОБРА ТА ГАРНОГО НАСТРОЮ!«ЮНЬ КИЄВА ЗАПРОШУЄ!» – СВЯТО ДОБРА ТА ГАРНОГО НАСТРОЮ!

Теплого й сонячного дня, 28 вересня, на території Центрального парку культури та відпочинку м. Києва «Маріїнський» відбулося традиційне свято «Юнь