Виставка “Ялинок”

      Зимові новорічні свята – найкраща, найважливіша подія року. До них готуються всі, їх з нетерпінням чекають і дорослі, і малі. Новорічні клопоти починаються, як правило, з пошуку красуні-ялинки. Люди вже так звикли до цього атрибуту новорічного свята, що не замислюються над тим, скільки це  коштуватиме нашій природі. 
   Але створити відчуття свята, радісного чекання новорічного дива можна і без знищення дерев.  Новорічну ялинку можна створити власними руками, зробивши новорічну композицію. Набагато краще й цікавіше прикрашати соснові чи ялинкові гілки, робити ялинки з підручного матеріалу, створюючи новорічні композиції, які можуть стати гарним подарунком.
   Учні НВК “Ерудит” представили власні композиції та ялинкові прикраси, зроблені з різних матеріалів: пластику, папер, цукерок, ниток. 
   Новорічні композиції підтвердили, що фантазія дітей – безмежна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Психологічна акція « Родинне свято» присвячене Дню матері в 1 -В класі.Психологічна акція « Родинне свято» присвячене Дню матері в 1 -В класі.

       Початок травня виявився надзвичайно насиченим на різноманітні свята, тому шкільна родина 1-В класу відмічає в теплому колі