Привітання зі святом останнього дзвоника

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

    Вітаю вас із чудовим святом – Днем останнього дзвоника!
     Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Бажаю учням добре відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед наступним етапом шкільного життя.
      Передзвін останнього дзвоника відкриває нову сторінку для наших випускників. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя й справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій на шляху в самостійне доросле життя.
     Слова подяки адресую вчителям, усьому колективу школи за самовіддану працю, за турботу й знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаю вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнилися світлом, красою та добром!
      По-особливому урочистий цей день і для  батьків. Ми високо цінуємо вашу батьківську підтримку та небайдуже ставлення до життя нашого закладу освіти.
      Нехай сьогодні останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм та вірою у завтрашній день!
      Миру та щастя усі , добра, міцного здоров’я та успіхів!

З повагою – директор НВК «Ерудит» О. Перехейда

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Олімпіада «Всеосвіта» з англійської мови для учнів початкової школиОлімпіада «Всеосвіта» з англійської мови для учнів початкової школи

25 вересня 2018 року у НВК «Ерудит» відбулась олімпіада «Всеосвіта» з англійської мови для учнів початкової школи. 56 маленьких ерудитів