Професія рятувальника – одна з найнебезпечніших і, водночас, найпрестижніших у світі. 17 вересня в Україні своє професійне свято відзначали представники цієї героїчної професії.
        Відродження в Україні свята на державному рівні – важлива справа для збереження національних історико-культурних традицій та виховання нових поколінь цієї мужньої професії. До Дня рятувальника в 4-Г класі відбулася зустріч із татом – працівником поліції. Полухін В’ячеслав Анатолійович познайомив четверокласників із особливістю роботи поліції, різними підрозділами, підходами у виявленні і знешкодженні зловмисників.           Особливу увагу приділив соціальним сітям, якими захоплються сучасні діти. Навів приклади з життя, які змальовують ситуації небезпечного спілкування з незнайомцями. Розповів, які наслідки можуть мати анонімні дзвінки в поліцію для подальшого дорослого життя.
         Не менш цікаву зустріч організував тато Бабія Олександра. Адже на шкільне подвір’я приїхала справжня пожежна машина з командою пожежників. Діти дізналися, як відбувається гасіння пожежі. Мали змогу не тільки побачити, але й потримати в руках справжнє спорядження рятувальників, поставити свої запитання. На додачу ще отримали інформаційні буклети. А щоб висловити вдячність за таку небезпечну, але потрібну роботу, учні 4-Г класу подарували свої малюнки та вітальні листівки нашим рятівникам.