Професія рятувальника – одна з найнебезпечніших і, водночас, найпрестижніших у світі.

        Професія рятувальника – одна з найнебезпечніших і, водночас, найпрестижніших у світі. 17 вересня в Україні своє професійне свято відзначали представники цієї героїчної професії.
        Відродження в Україні свята на державному рівні – важлива справа для збереження національних історико-культурних традицій та виховання нових поколінь цієї мужньої професії. До Дня рятувальника в 4-Г класі відбулася зустріч із татом – працівником поліції. Полухін В’ячеслав Анатолійович познайомив четверокласників із особливістю роботи поліції, різними підрозділами, підходами у виявленні і знешкодженні зловмисників.           Особливу увагу приділив соціальним сітям, якими захоплються сучасні діти. Навів приклади з життя, які змальовують ситуації небезпечного спілкування з незнайомцями. Розповів, які наслідки можуть мати анонімні дзвінки в поліцію для подальшого дорослого життя.
         Не менш цікаву зустріч організував тато Бабія Олександра. Адже на шкільне подвір’я приїхала справжня пожежна машина з командою пожежників. Діти дізналися, як відбувається гасіння пожежі. Мали змогу не тільки побачити, але й потримати в руках справжнє спорядження рятувальників, поставити свої запитання. На додачу ще отримали інформаційні буклети. А щоб висловити вдячність за таку небезпечну, але потрібну роботу, учні 4-Г класу подарували свої малюнки та вітальні листівки нашим рятівникам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Профорієнтаційне заняття з елементами тренінгу: « У світі професій – за компасом»Профорієнтаційне заняття з елементами тренінгу: « У світі професій – за компасом»

      У ІІ-му семестрі в НВК «Ерудит» особлива увага приділяється профорієнтації учнів 8-11 класів. Вони мають змогу відвідувати