«80 каменів спотикання”

     З ініціативи Посольства Федеративної республіки Німеччина та Українського центру вивчення історії Голокосту в Києві реалізується міжнародний проєкт «80 каменів спотикання для Бабиного Яру» до 80-х роковин трагедії, що будемо відзначати у вересні 2021 року. Учасники проєкту матимуть змогу вшанувати пам’ять однієї або кількох осіб, чия загибель або порятунок пов’язані з Бабиним Яром у Києві.

     Учениці 9-А класу Діана Артенян, Софія Науменко, Ольга Діброва та Поліна Бобровська беруть активну участь у реалізації проєкту під керівництвом вчительки історії та правознавства Лімонової О.Є. Вони збирають біографічні дані чотирьох «Праведників Бабиного Яру», які, рятуючи єврейських дітей, поплатилися своїм власним життям. 

     Сайт проєкту поступово наповнюється даними. Сподіваємося, що серед інших учасників, саме наша робота увінчається конкретним результатом у вигляді пам`ятних каменів.

     Проект реалізується за підтримки Київської міської ради та у співпраці з Фундацією Каменів Спотикання (Stolpersteine Foundation) та Гюнтером Демніґом. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post