Атестація педагогічних кадрів

          Атестація педагогічних кадрів є одним із стратегічних напрямків кадрової політики НВК «Ерудит». Адміністрація закладу освіти проводить систематичну цілеспрямовану роботу з удосконалення й посилення стимулюючої ролі атестації в професійному рості педагогів.

        03 лютого 2020 року на базі школи відбулося виїзне засідання атестаційної комісії II рівня управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації на чолі з в.о. начальника районного управління освіти Роговою А.А.

           До розгляду районної атестаційної комісії були запропоновані презентаційні портфоліо вчителів, які претендують на присвоєння педагогічного звання «старший учитель», «учитель-методист»:

       Жубинської Маріанни Ігорівни, учителя англійської мови;

      Доброволянської Вікторії Олександрівни, учителя початкових класів;

      Козицької Тетяни володимирівн, учителя біології;

      Селютіної Марини Костянтинівни.

          Результативність атестації свідчить про системну та ефективну роботу вчителів у режимі інноваційного розвитку освіти, а такий формат проведення атестації сприяє узагальненню та впровадженню досвіду кращих учителів у практику роботи НВК «Ерудит» та закладів освіти району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Вплив самоізоляції та як провести час на карантині із задоволеннямВплив самоізоляції та як провести час на карантині із задоволенням

Самоізоляція, на думку психологів, може негативно впливати на три важливі компоненти психічного здоров’я дитини: відчуття автономії, усвідомлення зв’язку з іншими