Аукціон педагогічних ідей

 

27 березня 2018 року в НВК “Ерудит” відбулося засідання кафедри національного виховання «Аукціон педагогічних ідей: навчаючи інших – навчаюся сам!»

Були запропоновані інноваційні технології в роботі з батьками, вироблені практичні поради, переглянуто презентації з досвіду роботи кураторів.

Завідуюча кафедри Селютіна М.К. провела інтерактивні вправи, тренінг «Роль особистості класного керівника у формуванні творчого працездатного учнівського колективу».

Куратор 10-Б класу Манько Л.А. ознайомила присутніх з нетрадиційними формами роботи з батьківським колективом, куратор 8 класу Мища С.М. розказала про можливості родини в розвитку пізнавальної самостійності учнів (з досвіду роботи).

Наприкінці засідання всі учасники об’єдналися в коло ідей, де обговорили питання щодо виховної роботи на період квітня-травня 2018 року.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Толерантний світ – гармонійний світТолерантний світ – гармонійний світ

Міжнародний день толерантності (терпимості) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада. З цієї нагоди у 9-А класі НВК “Ерудит” було проведено виховний

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ!ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ!

У НВК «Ерудит» м. Києва призупинено освітній процес у 1-11 класах з 12 березня 2020 року відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11.03.2020

І до нас в казковий край завітав сам Миколай!І до нас в казковий край завітав сам Миколай!

День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших  зимових свят. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, дітвора, звісно ж, – на