Дошка пошани simvol-6-500x5001_0

Шановні батьки!

Висловлюємо Вам подяку за сумлінне навчання та зразкову поведінку Вашої дитини! Педагогічний колектив НВК “Ерудит” м. Києва вбачає в Вас нашого великого друга і щиро дякує Вам за безкорисливу та самовіддану допомогу у створенні сприятливих умов для навчання дітей.

Список батьків на нагородження подяками в номінаціях:
(за результатами 2017/2018 н.р.)


Навчання і виховання

5-А клас (Міхєєва Н.В.)

 

Мель Віктор Анатолійович
Данілочкіна Ольга Євстафіївна

5-Б клас (Корень Л.О.)

Гурій Роман Романович
Гурій Марія Олександрівна

6 клас  (Бутко А.І.)

Безкоровайний Олексій Григорович
Безкоровайна Ганна Сергіївна

Кірик Ігор Миколайович
Кірик Роксана Валеріївна

7 клас  (Конопля Т.Г.)

Варгічу Володимир Степанович
Варгіч Юлія Леонідівна

Грушка Андрій Мирославович
Грушка Наталія Олегівна

Єфімов Віталій Володимирович
Єфімова Любов Олександрівна

Різак Ярослав Михайлович
Довганич Наталія Василівна

Стеблик Михайле Васильович
Стеблик Анжела Василівна

Попович Ігор Валентинович
Попович Оксана Василівна

Ситдиков Геннадій Ахметович
Ситдикова Ірина Вілоріївна

8 клас (Мища С.М.)

Вакарчук  Андрій Миколайович
Вакарчук Ольга Миколаївна

Петровський Олег Валентинович
Ткаченко Жанна Сергіївна                         (батьки Воронець Марії)

Дунас  Тарас Омелянович
Дунас Оксана Ігорівна

9 клас (Заболотня О.О.)

Вільцанюк Іван Анатолійович
Андрусенко Юлія Василівна

Заболотній Василь Миколайович
Заболотня Оксана Олександрівна

Караван Олександр Сергійович
Караван Олена Андріївна

Камінська Вікторія Борисівна (бабуся Колесник Діани)

Крисюк Сергій Петрович
Масан Світлана Миколаївна

Полухін Юрій Анатолійович
Полухіна Наталія Миколаївна

Пронін Валентин Владиславович
Проніна Тетяна Михайлівна

10-Б клас (Манько Л.А.)

Абдуллаєв Вагіф Гамза огли
Мельник Вікторія Василівна

Бенда Дмитро Володимирович
Бенда Марія Пантеліївна

Морозов Віктор Сергійович
Морозова Наталія Юріївна

Терещенко Михайле Валерійович
Терещенко Ірина Михайлівна

Швецьков Микито Олександрович
Воробйова Олена Володимирівна

Сандуляк Юрій Іванович
Сандуляк Тетяна Михайлівна

11-А клас (Яворська С.Я.)

Давлад Максим Євгенович
Давлад Ольга Вікторівна

Мазаєв Роман Іванович
Мазаєва Тетяна Володимирівна

Кириченко Костянтин Петрович
Кириченко Світлана Олександрівна

Ігнатенко Андрій Миколайович
Ігнатенко Марина Миколаївна

11-Б клас (Селютіна М.К.)

Бєляєв Андрій Владиславович
Бєляєва Олена Миколаївна

Мішин Сергій Миколайович
Мішина Алла Василівна

Риженков Юрій Євгенович
Міщенко Наталія Вікторівна

Роженок Олександр Васильович
Роженок Наталія Валеріївна

Запольський Валерій Миколайович
Запольська Олена Олександрівна

 


За допомогу

1-А клас

Рижова Наталія Володимирівна

Македон Денис Володимирович

Стецюк Андрій Ігорович

Шестак Наталія Анатоліївна

1-Б клас

Дробаха Оксана Сергіївна

Соколи Інна Володимирівна

Мироненко Тетяна Анатоліївна

2-А клас

Зубченко Олена Олександрівна

Овчаров Володимир Валентинович

Годунова Анастасія Володимирівна

Бондар Алла Володимирівна

Рабощук Сергій Сергійович

Рабощук Тетяна Олександрівна

Волкова Олена Миколаївна

2-Б клас

Білецька Марії Анатоліївна

Шевченко Наталія Євгенівна

Луценко Вікторія Миколаївна

3 клас

Шевченко Юлія Вікторівна

Гуриненко Ростислав Іванович

Гуриненко Олена Сергіївна

Литвиненко Оксана Ігорівна

4 клас

Максименко Юлія Олегівна

5-А клас (Міхєєва Н.В.)

Булах Ігор Васильович
Булах Надія Леонідівна

Ілюшин Володимир Володимирович
Ілюшина Ганна Ярославівна

Шишмарьов Олег Вікторович
Замолотова Ксенія Олександрівна

5-Б клас (Корень Л.О.)

Ільвицький Богдан Олексійович
Ільвицька Вікторія Дмитрівна

6 клас  (Бутко А.І.)

Алєксєєв Олександр Олександрович
Алєксєєва Марина Леонідівна

Буряк Володимир Іванович
Буряк Валентина Олександрівна

Воронін Юрій Федорович
Вороніна Тетяна Павлівна

Кириченко Владислав Володимирович
Сударікова Юлія Володимирівна

Рогов  Олег Анатолійович
Рогова Аліна Андріївна

Лук’янов Петре Генріхович
Лук’янова Олена Костянтинівна

Урядов Андрій Вячеславович
Урядова Вікторія Денсіївна

Якубовський Сергій Олегович
Якубовська Оксана Іванівна

7 клас  (Конопля Т.Г.)

Виграненко Дмитре Юрійович
Виграненко Світлана Петрівна

Довгіч Віктор Леонідович
Рихлевська Еліна Олегівна

Гаврилюк Тетяна Василівна

8 клас (Мища С.М.)

Береза Сергій Володимирович
Береза Ольго Миколаївно

9 клас (Заболотня О.О.)

Сверчков Михайле Михайлович
Сверчкова Ілона Олександрівна

10-Б клас (Манько Л.А.)

Бондаренко Ігор Васильович
Бондаренко Марина Анатоліївна


Голови батьківського комітету класів

Осипчук Наталія Олексіївна – 1-А клас
Кімлик Тетяна Дмитрівна –  1-Б клас
Мацик Катерина Вікторівна – 2-А клас
Іваненчук Інна Анатоліївна – 2-Б клас
Міщенко Наталія Віталіївна – 3 клас
Новаковська Анна Олегівна –  4 клас
Кононенко Руслан Володимирович –  5-А клас
Левченко Катерина Андріївна – 5-Б клас
Григорян Валерія Йосипівна – 6 клас
Гаврилюк Тетяна Василівна –  7 клас
Сахар Марина Олександрівна –  8 клас
Прокопчук Наталія Олександрівна –  9 клас
Голумбовська Майя Нурівна –  10-А клас
Мельник Вікторія Василівна –  10-Б клас
Фадійчук Світлана Олександрівна –  11-А клас
Дражнер Тетяна Миколаївна – 11-Б клас


Голова батьківського комітету  – Кононенко Руслан Володимирович