……..Педагогічне консультування для батьків – доступна та поширена форма індивідуальної та диференційованої роботи з родиною.

……..Метою педагогічного консультування є обмін думками з того чи іншого питання виховання й досягнення єдиної точки зору з даного питання, надання батькам своєчасної допомоги.

……..Матеріалом для педагогічних консультувань батьків є спостереження за дітьми. Ініціатором педагогічних консультувань можуть бути як батьки, так і вчителі.

……..Під час консультування, відповідаючи на запитання батьків, педагог прагне дати їм кваліфіковану та конкретну пораду, ураховуючи індивідуальні особливості дитини, чомусь навчити, розширити їх педагогічні знання.

……..Ця форма роботи з батьками дає можливість учителю, з одного боку, у довірливій формі обговорити з ними всі аспекти виховання й навчання їхної дитини, а з іншого, – отримати від батьків важливу для себе інформацію. Педагог несе персональну відповідальність за збереження конфіденційності отриманої інформації.

……..Учителі гімназії завжди готові до спілкування з батьками гімназистів та чекають на зустріч згідно до складеного графіка.

Графік
педагогічного консультування батьків вчителями 1-4 класів НВК “Ерудит”
на I семестр 2020-2021 навчального року

№ з/п ПІБ вчителя Посада, предмет День тижня Час Каб.
1 Перехейда О.М. директор, учитель математики вівторок 1600-1700 012
2 Кайнова В.В. заст. директора, учитель математики середа 1630-1700 012
3 Рись А.А. заст. директора, учитель біології понеділок 1600-1700 012
4 Охріменко О.М. заст. директора, учитель укр. мови та літератури четвер 1335-1420 012
5 Чепурна С.В. заст. директора, учитель образотворчого мистецтва вівторок 1025-1110 012
6 Заболотня О.О. заст. директора, учитель англійської мови п’ятниця 0830-0915 012
7 Коцюба О.В. класний керівник 1-А класу середа 1330-1400  012
8 Адрусишин Л.М. класний керівник 1-Б класу п’ятниця 1330-1400 012
9 Ільченко Н.С. класний керівник 1-В класу вівторок 1330-1400 012
10 Власюк В.І. класний керівник 2-А класу вівторок 1330-1430 012
11 Волкова С.М. класний керівник 2-Б класу понеділок 1330-1400 012
12 Кістіньова М.В. класний керівник 2-В класу четвер 1330-1400 012
13 Вавіло Л.М. класний керівник 3-А класу вівторок 1330-1400 012
14 Котелянець О.В. класний керівник 3-Б класу четвер 1330-1400 012
15 Доброволянська В.В. класний керівник 3-В класу четвер 1330-1400 012
16 Герасимова Н.П. класний керівник 3-Г класу середа 1330-1400 012
17 Чумак Я.О. класний керівник 4-А класу середа 1330-1400 012
18 Маркєлова О.І. класний керівник 4-Б класу четвер 1330-1400 012
19 Данилюк Ю.О. вихователь ГПД середа 1010-1040 012
20 Телега С.В. вихователь ГПД понеділок 1200-1230 012
21 Сумарук Г.С. вихователь ГПД вівторок 1200-1230 012
22 Жарік С.В. вихователь ГПД середа 1200-1230 012
23 Недашківська О.Я. вихователь ГПД вівторок 1200-1230 012
24 Семенова М.В. вихователь ГПД понеділок 1200-1230 012
25 Столярчук О.С. вихователь ГПД понеділок 1200-1230 012
26 Хомицька Ю.Б. вихователь ГПД вівторок 0925-1010 012
27 Корень Л.О. вихователь ГПД середа 1125-1110 012
28 Булах І.О. вихователь ГПД середа 1230-1315 012
29 Михлик Т.В. вчитель англійської мови четвер 1330-1400 012
30 Бєлова О.І. вчитель англійської мови понеділок 1110-1140 012
31 Матвієнко Х.В. вчитель англійської мови вівторок 1330-1400 012
32 Москаленко Д.Л. вчитель англійської мови п’ятниця 1420-1505 012
33 Крамар І.С. вчитель музики вівторок 1330-1400 012
34 Огнєва І.М. вчитель музики четвер 1000-1045 012
35 Москаленко І.А. вчитель інформатики четвер 1200-1230 012
36 Кушнір Д.О. вчитель інформатики понеділок 1305-1350 012
37 Михник В.С. вчитель фізкультури четвер 1330-1400 012
38 Бойко Г.О. вчитель фізкультури п’ятниця 1300-1400 012
39 Хвиль Ю.Б. психолог вівторок 0925-1010 012

Графік
педагогічного консультування батьків вчителями 5-11 класів НВК “Ерудит”
на I семестр 2020-2021 навчального року

№ з/п ПІБ вчителя Посада, предмет День тижня Час Каб.
1 Перехейда О.М. директор, учитель математики вівторок 1600-1700 012
2 Кайнова В.В. заст. директора, учитель математики середа 1630-1700 012
3 Рись А.А. заст. директора, учитель біології понеділок 1600-1700 012
4 Охріменко О.М. заст. директора, учитель укр. мови та літератури четвер 1335-1420 012
5 Чепурна С.В. заст. директора, учитель образотворчого мистецтва вівторок 1025-1110 012
6 Заболотня О.О. заст. директора, учитель англійської мови п’ятниця 0830-0915 012
7 Котовська А.А. методист, учитель англіської мови понеділок 1535-1620  012
8 Бєлова О.І. учитель англійської мови понеділок 1110-1140 012
9 Бойко Г.О. учитель фізкультури п’ятниця 1300-1400 012
10 Бойчук Я.А. учитель історії вівторок 1530-1630 012
11 Булах І.О. учитель фізики, інформатики середа 1230-1315 012
12 Бутко А.І. учитель української мови та літератури середа 1025-1110 012
13 Гламаздіна І.О. учитель української мови та літератури понеділок 1335-1420 012
14 Головко Н.В. учитель фізики четвер 0830-0915 012
15 Гончаренко Т.А. учитель української мови та літератури середа 1335-1420 012
16 Данилюк Ю.Ю. учитель природознавства, географії середа 1010-1040 012
17 Дмитренко А.В. учитель інформатики вівторок 1530-1600 012
18 Жарік С.В. учитель природознавства вівторок 0800-0820 012
19 Жубинська М.І. учитель англійської мови вівторок 1535-1620 012
20 Іванюк Т.М. учитель математики середа 1330-1400 012
21 Ікол Н.В. учитель математики середа 1335-1420 012
22 Камишанська О.В. учитель німецької мови понеділок 1330-1410 012
23 Камінська-Клецкова Я.Ю. учитель англійської мови понеділок 0800-0900 012
24 Кідиба О.В. учитель біології четвер 1535-1620 012
25 Конопля Т.Г. учитель зарубіжної літератури вівторок 1230-1315 012
26 Корень Л.О. учитель географії середа 1125-1210 012
27 Кравцов І.Г. учитель захисту України п’ятниця 1100-1130 012
28 Кривошея С.В. учитель англійської мови вівторок 0925-1010 012
29 Куксінська М.Ю. учитель англійської мови четвер 1535-1415 012
30 Кушнір Д.О. учитель математики понеділок 1305-1350 012
31 Лімонова О.Є. учитель історії четвер 1535-1620 012
32 Манько Л.А. учитель математики вівторок 0800-0830 012
33 Марчук Н.Ю. учитель фізичної культури четвер 1230-1315 012
34 Мища С.М.  учитель хімії понеділок 1600-1630 012
35 Михайлишина О.П. учитель англійської мови понеділок 1435-1520 012
36 Москаленко Д.Л. учитель англійської мови п’ятниця 1420-1505 012
37 Огер О.В. учитель німецької мови вівторок 1125-1210 012
38 Огнєва І.М. учитель музичного мистецтва четвер 1000-1045 012
39 Осипенко К.Л. учитель англійської мови середа 1015-1110 012
40 Поніматченко Б.Д. учитель трудового навчання вівторок 0925-1010 012
41 Селютіна М.К. учитель французької мови вівторок 0800-0820 012
42 Сліпухіна О.О. учитель інформатики п’ятниця 1125-1210 012
43 Федоревська Н.Г. учитель української мови та літератури вівторок 0800-0900 012
44 Хвиль Ю.Б. учитель образотворчого мистецтва вівторок 0925-1010 012
45 Хомицька Ю.Б. учитель трудового навчання вівторок 0925-1010 012
46 Шеремет О.І. учитель фізичної культури четвер 1125-1210 012
47 Шклярук Г.О. учитель англійської мови понеділок 0830-0915 012
48 Шостак В.О. учитель англійської мови понеділок 0830-0915 012
49 Шумакова С.М. учитель англійської мови середа 1335-1420 012
50 Яворська С.Я. учитель української мови та літератури п’ятниця 0800-0820 012