Рада НВК

Шановні відвідувачі сайту!

……..Ми всі прагнемо жити в сучасному демократичному суспільстві й хочемо бачити своїх дітей повноцінними й активними учасниками процесу розвитку нашої держави.
……..Ці основи формуються в дитинстві, виховуються в сім’ї, .НВК “Ерудит”.
……..НВК “Ерудит” складається з трьох головних учасників навчально-виховного процесу – учнів, учителів і батьків. Тісна взаємодія цих груп лежить в основі роботи Ради.НВК “Ерудит”.
……..Рада є одним із сучасних форматів громадської взаємодії, де вчителі знаходяться у відкритому діалозі з учнями та їх батьками. Батьки своїм прикладом можуть продемонструвати дітям реальну участь у державно-громадському управлінні гімназією.
……..Ось чому в нашому навчальному закладі ми велику увагу приділяємо роботі Ради .НВК “Ерудит”. Це форум для обміну досвідом й відпрацювання колегіальних рішень, ефективний інструмент громадського контролю, місце для цікавого обміну думками.
……..Запрошую батьків, учнів, учителів з активною життєвою позицією взяти активну участь у роботі Ради гімназії.

З повагою голова Ради гімназії

Георгій Лідвінський

 

……..

Рада НВК 6

.Особливість Ради .НВК “Ерудит” полягає в тому, що вона є інтеграційним центром організаційної структури внутрішньогімназійного управління. Вона формує в єдине ціле розрізнені управлінські дії з боку адміністрації, педагогів, учнів, батьків; регулює, впорядковує управлінську діяльність усіх органів, учасників внутрішньогімназійного управління; сприяє вдосконаленню внутрішньогімназійного управління та розвитку гімназії як соціальної системи.

………Рада .НВК “Ерудит” має чітку сферу діяльності, повноважень, прав, обов’язків, відповідальності перед колективом.

………Протягом навчального року проводяться засідання Ради .НВК “Ерудит”ї.

………При Раді .НВК “Ерудит” сьогодні функціонує сім робочих органів-секторів: “Знання”, “Творча обдарованість”, “Охорона життя та безпека життєдіяльності”, “Психоло-педагогічна та соціальна підтримка учнів, учителів, батьків”, “Дозвілля та культура”, “Співдружність та співробітництво”, “Фінансово-господарська діяльність”.

………Відповідно до вимог нормативно-правових документів Міністерства освіти і науки України, Статуту .НВК “Ерудит”, визначено такий зміст повноважень Ради гімназії:

 • підвищення ефективності навчально-виховного процесу у взаємодії з сім’єю, громадськістю, державними та приватними інституціями;
 • визначення стратегічних завдань, пріоритетних напрямків розвитку гімназії та сприяння організаційно-педагогічному забезпеченню навчально-виховного процесу;
 • формування навичок здорового способу життя;
 • створення належного педагогічного клімату в гімназії;
 • сприяння духовному, фізичному розвитку учнів та набуття ними соціального досвіду;
 • підтримка громадських ініціатив щодо вдосконалення навчання та виховання учнів, творчих пошуків і дослідницько-експериментальної роботи педагогів;
 • сприяння організації дозвілля та оздоровлення учнів;
 • підтримка громадських ініціатив щодо створення належних умов і вдосконалення процесу навчання та виховання учнів;
 • ініціювання дій, що сприяли б неухильному виконанню положень чинного законодавства щодо обов’язковості загальної середньої освіти;
 • стимулювання морального та матеріального заохочення учнів, сприяння пошуку, підтримки обдарованих дітей;
 • зміцнення партнерських зв’язків між родинами учнів та гімназією з метою забезпечення єдності навчально-виховного процесу.

Засідання загальношкільних батьківських зборів

батьків 5-11 класів НВК «Ерудит»

м. Київ 26.08.2018р.

ПРИСУТНІ:

Батьки 5-11 класів НВК «Ерудит»

Адміністрація НВК «Ерудит» – 6 чол.

Класні керівники, медична сестра

Порядок денний:

 1. Організація освітнього процесу НВК «Ерудит» у 2018-2019 навчальному році. Задачі, проблеми, стратегічні завдання закладу освіти.

Директор НВК “Ерудит” Перехейда О.М.

 1. Ознайомлення з Правилами внутрішнього розпорядку, освітнім планом, режимом роботи НВК, організацією гарячого харчування у 2018-2019 навчальному році.

Заступник директора з НВР Рись А.А.

 1. Про адміністративну відповідальність батьків за виховання дітей. Співпраця батьків та НВК щодо попередження правопорушень серед неповнолітніх

Заступник директора з ВР Чепурна С.В.

 

 

Засідання Ради гімназії 02.03.2017 р.

 1. Звіт про використання благодійних та спонсорських коштів.
 2. Роль сім’ї в соціалізації учнів.
 3. Атестація педагогічних кадрів – один з головних напрямків кадрової політики гімназії.

Рішення Ради гімназії
02.03.2017 р.

Питання № 1

Звіт про використання благодійних і спонсорських коштів

Ухвалили:

 1. Інформацію президента благодійної організації «Благодійний фонд «Перспектива освіти» Метенко Р.О. та члена наглядової Ради фонду  Кухарського І.С. взяти до відома.
 2. Рекомендувати правлінню благодійної організації «Благодійний фонд «Перспектива освіти» і надалі проводити роботу, спрямовану на модернізацію матеріально-технічної бази гімназії і підтримку учнівського й педагогічного колективів.
 3. Членам ради гімназії, головам батьківських комітетів довести звіт про використання благодійних і спонсорських коштів до відома батьківської громадськості.
 4. Витрати фонду, крім витрат на утримання фонду (20%), спрямувати на:
 • харчування учнів гімназії «Ерудит» – 35%;
 • нецільову благодійну допомогу працівникам гімназії «Ерудит» та особам, які її потребують – 42%;
 • матеріально-технічне забезпечення гімназії «Ерудит» – 23%.
 1. Надати можливість адміністрації гімназії, правлінню благодійної організації «Благодійний фонд «Перспектива освіти» вносити зміни до механізму розподілу коштів, виходячи із соціально-економічних умов.
 2. Контроль за виконанням цього рішення здійснював сектор Ради гімназії «Фінансово-господарська діяльність» із залученням членів батьківського комітету навчального закладу.

Питання № 2

Атестація педагогічних кадрів – один із головних напрямків кадрової політики гімназії

Ухвалили:

 1. Схвалити творчий звіт учителів: Андрієнко С.В., Заболотньої О.О.
 2. Продовжити практику звітування вчителів, які атестуються, перед батьківською громадськістю.
 3. Підтримати рішення атестаційної комісії гімназії «Ерудит» щодо порушення клопотання перед атестаційною комісією управління освіти Солом’янської районної у місті Києві державної адміністрації:

3.1. Про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший учитель»:

 • Андрієнко Світлані Вікторівні, учителю української мови та літератури;

3.2. Про встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» Заболотній Оксані Олександрівні, учителю англійської мови.

Питання № 3

Роль сімї в соціалізації учнів

Ухвалили:

 1. Продовжити практику проведення Днів відкритих дверей 4 рази на рік з метою ознайомлення батьків з навчально-виховним процесом гімназії.
 2. Активізувати діяльність батьківських комітетів класів щодо залучення батьків до спільних заходів:
 • Сектор «Дозвілля та культура» (загальногімназійні заходи, свята, виховні години);
 • Сектор «Знання» (пошуково-дослідницька робота МАН, освітньо-просвітницькі проекти, міжнародні програми, стажування «Айсек в Україні»)
 • Сектор «Фінансово-господарська діяльність» (благодійні акції: «Солдату на добру згадку», «Добро починається з тебе», «Новий рік без самотності»).

no images were found

Рада НВК perekheida-e1601470353573-150x150 ………

     Навчальний заклад, як і людина, має свою долю…

Прекрасну долю має затишна оселя гімназії «Ерудит». І це не дивно, адже в ній панує дух любові, добра й розуміння. А все тому, що батьки гімназії – наші справжні помічники й однодумці – цілеспрямовані, небайдужі, щирі й щедрі.

Шановні батьки!

……..Дозвольте засвідчити Вам свою вдячність та повагу за співпрацю, за активну участь у розумінні та вирішенні проблем нашого навчального закладу, за стабільність партнерських відносин, плідну співпрацю та розуміння проблем освітян! 
……..Ми високо цінуємо Ваше батьківське піклування, підтримку та небайдуже ставлення до нагальних потреб гімназії. Завдяки Вам оновлюється матеріально-технічна база навчального закладу, що дає змогу повноцінному розвитку наших дітей.
…….Сподіваємось, що й надалі спільними зусиллями ми будемо успішно працювати над вирішенням найактуальнішої проблеми сучасності – вихованні майбутньої еліти нашої держави.
…….Бажаємо Вам міцного здоров’я, мудрості й терпіння в благородній справі навчання та виховання дітей!

 З повагою і вдячністю директор гімназії «Ерудит»

О. Перехейда


 Звітування

    1. План роботи ради гімназії на 2014-2015 н.р. (Завантажити)
    2. Засідання ради гімназії 20 листопада 2014 року (Завантажити)
    3. Засідання ради гімназії  16 грудня 2014 року (Завантажити)
    4. Засідання ради гімназії  17 березня 2015 року (Завантажити)
    5. Лист запит начальнику управління освіти 2015 (Завантажити)
    6. Відповідь на запит голові ради гімназії (Завантажити)
    7. План роботи ради гімназії на 2015-2016 н.р. (Завантажити)
    8. План роботи ради гімназії на 2016-2017 н.р. (Завантажити)

Хід ремонтних робіт 2015

Invalid Displayed Gallery