Батьківські зустрічі

Неможливо плеснути в долоні однією рукою. Учитель – це тільки одна «долонька». І якою б сильною, творчою і мудрою вона не була, без батьків наших учнів, без другої «долоньки», учитель безсилий. Без сумніву, школа може успішно виконувати свої функції щодо виховання підростаючого покоління, але результат буде стабільним за умови взаємозв’язку сім’єю з навчальним закладом. Лише спільними цілеспрямованими зусиллями педагогів і батьків вдасться плідно впливати на розвиток особистості дитини, розв’язувати актуальні виховні завдання. Тому в навчальному закладі проводяться батьківські консультації, збори на різні тематики. Педагогічний колектив радо вітає на традиційних зустрічах батьків учнів НВК «Ерудит».

22 січня батьки учнів 2 – 3 класів отримали корисну інформацію  про підсумків роботи з учнями за результатами I семестру, класоводи ознайомили присутніх із завданнями,  планами та напрямками освітнього процесу на I семестр.

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Круглий стіл «Поговоримо про кібербулінг»Круглий стіл «Поговоримо про кібербулінг»

     25 вересня в НВК «Ерудит» учні 8-11 класів разом з учителем інформатики Дмитренко А.В. провели круглий стіл на актуальну тему кібербулінгу серед школярів. Метою роботи було не тільки