Безпека дітей в інтернеті

         У наш час особливо важливого значення на­буває інформація. Усе частіше потрібне володін­ня швидкими й точними даними про предмет ді­яльності. Найбільш зручним способом одержання й передачі різноманітної інформації є використан­ня глобальної мережі Інтернет, яка може бути як всесвітньою енциклопедією, що об’єднує інформаційні ресурси всього світу, так і зловісною павутиною, яка губить людей.

         Відповідно до затвердженого плану заходів з 3 по 7 жовтня  у НВК «Ерудит» проводився Тиждень Безпечного Інтернету. На початку тижня діти отримали можливість ознайомитися із основними правилами Інтернет-безпеки та Інтернет-етики, із цікавими фактами щодо використання мережі, розміщеними в інформаційному куточку «Ми – за безпечний Інтернет». Для постійного користування створено «кейс» корисних Інтернет-посилань для вчителів, учнів та їхніх батьків.

         В класних колективах були проведені години спілкування на тему «Інтернет очима дітей», «Мережева етика», “Безпека дітей в інтернеті”, “Мережа як стиль життя”, проводилися ігрові заняття з використанням різних інтерактивних форм.

         Учителем інформатики було проведено урок-практикум “Зворотній бік Інтернету”. Крім того, для школярів було організовано відеолекторій «Ігроманія» з подальшим його обговоренням. Аналізуючи переглянуті відеофрагменти, учні знайомилися з основними видами реальних небезпек віртуального світу, які на сьогоднішній день визнано проблемами людства, – це Інтернет-залежність, фішинг як вид шахрайства, соціальні мережі як засіб впливу на політичне та соціальне життя людей, використання інформації агресивного змісту, негативний вплив на психіку та здоров’я дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post