Бій під Крутами: пам’яті героїв присвячується

Під Крутами бій, під Крутами кров…

Про давню трагедію згадаємо знов.

Під Крутами смерть, під Крутами плач…

І кулю у серце націлив палач…

         Крути, без сумніву, були, є і будуть однією з героїчних сторінок нашої історії. Без Крут навіть Акт злуки 22 січня був би лише документом.

      До Дня пам’яті Героїв Крут у НВК «Ерудит» учителі історії провели уроки про героїчну сторінку української держави та історичні діалоги «Ще юнаки, ще майже діти…»,  у бібліотеці для учнів улаштовано виставку «Волі народної дзвін» ,  класні керівники провели години спілкування, переглянули фільм «Бій під Крутами».

  Проведення цих заходів сприяє вихованню національно-патріотичної свідомості учнів, формуванню рис громадянина української держави, глибокої поваги та любові до Батьківщини, дає можливість поглибити знання про історичні події під Крутами та відчути їх значення у сьогоденні, а також спонукає до поглибленого вивчення історії та культурних надбань нашого народу. 

 

 

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Засідання кафедри природничо-математичних дисциплінЗасідання кафедри природничо-математичних дисциплін

26 березня 2018 року  відбулося засідання кафедри природничо-математичних дисциплін. Учителі ознайомилися з новими програмними засобами для покращення викладання предметів. Завідувач кафедри Головко Н.В. продемонструвала можливості використання електронних засобів миттєвого моніторингу знань.