Бій під Крутами: пам’яті героїв присвячується

 

Сто років тому відбулася одна з найтрагічніших подій в історії нашої країни. Українські студенти віддали своє життя, аби захистити Київ від наступу більшовиків.

З метою виховання в учнів поваги до історичного минулого українського народу 29 січня 2018 року в НВК “Ерудит” відбувся вечір Пам’яті, на якому вшанували Героїв Крут.

Бій під Крутами: пам'яті героїв присвячується Geroyi-Krut--1024x791 Бій під Крутами: пам'яті героїв присвячується IMG_8062-768x1024

Бій під Крутами: пам'яті героїв присвячується IMG_8067-1024x1024

Бій під Крутами: пам'яті героїв присвячується IMG_8074-768x1024

Бій під Крутами: пам'яті героїв присвячується IMG_8063-768x1024

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Стартували предметні олімпіади. Бажаємо успіхів!Стартували предметні олімпіади. Бажаємо успіхів!

  Діти тим талановитіші та розумніші, чим більше можливостей бути талановитими й розумними ми їм надамо. О. Грединарова У рамках реалізації програми «Інтелект» та роботи над проектом «Талант + творчість»

Декада історії в НВК “Ерудит”Декада історії в НВК “Ерудит”

       З 2 листопада триває Декада історії у НВК “Ерудит”. Карантинні обмеження в нашій країні, пов`язані із запобіганням поширенню коронавірусної хвороби, наклали свій відбиток на заходи, заплановані в

Всім мамам до землі вклоняємся!Всім мамам до землі вклоняємся!

    Надворі буяє весна. В Україні це час величних радісних сімейних святкувань. У другу неділю травня вшановуємо наших Берегинь, хранительок сімейного вогнища, наших добрих та водночас незламних і жертовних Матерів.