Час подякувати захисникам

     Час подякувати нашим ЗАХИСНИКАМ. Саме такою була тема уроку розвитку зв’язного мовлення в початковій школі НВК «Ерудит». Ми безмежно дякуємо нашим захисникам та захисницям за відвагу, мужність і неймовірну силу в протидії російській агресії.

    “Я хочу, щоб закінчилась війна. Воєнні, ви молодці! Ви сміливі та дуже розумні, ви боретеся за свою рідну країну. Усі люди вірять у вас, уся Україна вірить вам! Ваша родина, найкращі друзі, бабусі, дідусі дуже сильно вірять у вас. Я дуже люблю свою країну”, – пише учениця 4 класу. Школярі активно долучилися до конкурсу творчих робіт  челенджу «Світло крізь темряву!» Дитячі роботи геть не схожі на кадри з телевізора. Війну в Україні вони сприймають інакше, ніж дорослі. Юні патріоти вірять, що захисники із синьо-жовтими прапорами всіх врятують. Тому усі роботи оформлені у національних кольорах. Намалювали мирне життя: щасливі родини, сонце, квіти, птахів щастя, дерево сили, українські гроші. Діти, які знаходяться за кородоном, беруть активну участь у мітингах на підтримку України.

    Заради щасливого майбутнього наших дітей на вільній Україні зараз наші захисники та весь народ воює проти російського ворога, який хоче знищити нашу націю. Але в такому єднанні та з такою підтримкою наших дітей, які своїми посмішками, малюнками, творчими роботами надихають і наповнюють життєвою енергією, ми однозначно переможемо!

   Віримо в Перемогу! В щирому єднанні учні, батьки та вчителі наближають світле майбутнє для рідної України! Україна понад усе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Історичний екскурс у походження свята – Дня вишиванкиІсторичний екскурс у походження свята – Дня вишиванки

    Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.