Чудові канікули в Карпатах!

Традиційно на зимових канікулах учні туристичного гуртка «Вершина» НВК «Ерудит» під керівництвом Хомицької Юлії Борисівни виїжджають на лижні збори до Карпат.

Мальовничий куточок Закарпаття село Верхній Студений давно зачарувало юних туристів своїм краєвидом і змушує їх повертатися  туди. Група учнів 5-11 класів протягом двох тижнів навчалися катися на лижах і сноубордах. З ентузіазмом  підкорювали схили гір Бескида, мандрували Закарпаттямвідвідували водоспад Шипіт, піднімалися на гору Гемба (1491 м.), що входить до горного масиву Полонини Боржава, гуляли на озері «Віта» та  купалися в чанах і термальних водах «Косино».

З особливим святковим настроєм зустрічали Різдво з місцевими колядками. Пили джерельну водичку,  грали в сніжки, каталися на санчатах.
Такий насичений і яскравий на враження відпочинок забути не
можливо. Усі отримали заряд позитивних емоцій та вражень.
Із новими силами тепер можна і «гори науки» звернути!!!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Ми за здоровий спосіб життя!Ми за здоровий спосіб життя!

        Усі ми знаємо, який жахливий вплив на здоров’я людини чинить така шкідлива звичка як паління .         З метою профілактики  цього негативного явища  у 8-Б класі було проведено інтерактивне заняття 

Привітання зі святом останнього дзвоникаПривітання зі святом останнього дзвоника

Дорогі учні!  Шановні вчителі та батьки! Вітаю вас із чудовим святом – Днем останнього дзвоника! Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул.  Бажаю учням добре  відпочити, набратися незабутніх

Олімпійський тиждень в початковій школіОлімпійський тиждень в початковій школі

         Щоб  навчити цінувати власне здоров’я,  виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в НВК «Ерудит»