Калейдоскоп новорічних та різдвяних свят у нашій гімназії вже вкотре традиційно продовжує Декада іноземних мов. Ось де учні кожного класу, справжні поліглоти та творчо обдаровані особистості, можуть проявити себе!

Організована на засадах особистісно зорієнтованого підходу Декада іноземних мов – це можливість самореалізації учнів. З іншого боку, це – необмежені можливості для педагогів, які шляхом використання нетрадиційних новітніх методів та прийомів навчання прагнуть підвищити мотивацію учнів, розвинути лінгвістичні та організаторські здібності, привити любов до предмета.

Результатом ретельної підготовки учнів 8 та 9-Б класів під творчим керівництвом учителя англійської мови Заболотньої О.О. стало проведення лінійки, присвяченої початку Тижня англійської мови. Використавши цікаві факти, міні-сценки, гуморески, вірші та пісні, учасники лінійки розповіли про багатогранність англійської мови, її колорит та мелодику, наголосили на необхідності та важливості вивчення іноземної мови та дружніх зв’язках України з англомовними країнами.

no images were found