Декада іноземних мов

                      How many languages you know,

                      so many times you are a person .

                      Скільки мов ти знаєш,

стільки разів ти людина.

 

    Вивчення іноземних мов – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме завдяки іноземним мовам відбувається спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземними мовами є потребою часу. Під час їх вивчення ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

    У нашому навчальному закладі велика увага приділяти­ся позакласній роботі, однією з форм якої є «Декада іноземних мов». Вона дозво­ляє систематизувати отримані знання, акти­візувати їх у мові, сприяє підвищенню рівня практичних навичок. Ця форма роботи до­зволяє на практиці здійснити особистісно орієнтований підхід до навчання і вихован­ня наших учнів, коли враховуються потреби, мож­ливості й схильності , вирішується завдання розкриття творчих здібностей учнів з різним рівнем підготовки. Проведення Декади іноземних мов сприяє розвитку й під­тримці інтересу учнів до іноземних мов.

  З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти у НВК «Ерудит» було проведено «Декаду іноземних мов».       

   Учні усіх класів(1-4 та 5-11)  були активними учасниками та співорганізаторами всіх  запланованих заходів.

  

   

                                                                                Голова МК іноземних мов

                                                                                        Камінська-Клецкова Я.Ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post