Декада іноземних мов

How many languages you know,

so many times you are a person .

Скільки мов ти знаєш,

стільки разів ти людина.

Вивчення іноземних мов – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме завдяки іноземним мовам відбувається спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземними мовами є потребою часу. Під час їх вивчення ми знайомимося з традиціями й звичаями інших народів та переконуємося в неповторності власної української культури.

У нашому навчальному закладі велика увага приділяти­ся позакласній роботі, однією з форм якої є Декада іноземних мов. Вона дозво­ляє систематизувати отримані знання, акти­візувати їх у мові, сприяє підвищенню рівня практичних навичок. Ця форма роботи до­зволяє на практиці здійснити особистісно орієнтований підхід до навчання й вихован­ня наших учнів, коли враховуються потреби, мож­ливості й схильності , вирішується завдання розкриття творчих здібностей учнів з різним рівнем підготовки. Проведення Декади іноземних мов сприяє розвитку й під­тримці інтересу учнів до іноземних мов.

  З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти в НВК «Ерудит» було проведено «Декаду іноземних мов». Учні усіх класів були активними учасниками та співорганізаторами всіх  запланованих заходів.

Учи­телі кафедри іноземних мов намагалися, щоб учні всіх класів, які вивчають іноземні мови, змогли взяти участь у певних і посильних для них заходах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Екскурсія до Літературно-меморіального музею-квартири П.Г.ТичиниЕкскурсія до Літературно-меморіального музею-квартири П.Г.Тичини

Вивчення життя й творчості одного з найвидатніших поетів ХХ століття Павла Григоровича Тичини розпочалося для учнів 11-Б класу з відвідування