Декада іноземних мов

How many languages you know,

so many times you are a person .

Скільки мов ти знаєш,

стільки разів ти людина.

Вивчення іноземних мов – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме завдяки іноземним мовам відбувається спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземними мовами є потребою часу. Під час їх вивчення ми знайомимося з традиціями й звичаями інших народів та переконуємося в неповторності власної української культури.

У нашому навчальному закладі велика увага приділяти­ся позакласній роботі, однією з форм якої є Декада іноземних мов. Вона дозво­ляє систематизувати отримані знання, акти­візувати їх у мові, сприяє підвищенню рівня практичних навичок. Ця форма роботи до­зволяє на практиці здійснити особистісно орієнтований підхід до навчання й вихован­ня наших учнів, коли враховуються потреби, мож­ливості й схильності , вирішується завдання розкриття творчих здібностей учнів з різним рівнем підготовки. Проведення Декади іноземних мов сприяє розвитку й під­тримці інтересу учнів до іноземних мов.

  З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти в НВК «Ерудит» було проведено «Декаду іноземних мов». Учні усіх класів були активними учасниками та співорганізаторами всіх  запланованих заходів.

Учи­телі кафедри іноземних мов намагалися, щоб учні всіх класів, які вивчають іноземні мови, змогли взяти участь у певних і посильних для них заходах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Семінар –практикум «Антистресові технології в педагогічній діяльності»Семінар –практикум «Антистресові технології в педагогічній діяльності»

         Як зберегти особисте фізичне та психічне здоров’я під час професійної діяльності, як навчитися керувати власними емоційними станами, як використовувати

До Всесвітнього дня охорони довкілля “День природи”До Всесвітнього дня охорони довкілля “День природи”

  6 червня вихованці пришкільного табору відпочинку “Сонячний” взяли участь у заходах присвячених Всесвітньому дню охорони довкілля. Разом з вчителем