День Гідності та Свободи

       21 листопада   в Україні відзначається   День Гідності та Свободи. Це одна із найважливіших для нас дат, тож і шкільні заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи, були особливими. Тим паче просто зараз, коли ми мужньо протистоїмо ворогу. 

    Цьогорічна інформаційна кампанія до Дня Гідності та Свободи проходила під гаслом «Вистояли на Майдані – переможемо у війні». Це дуже символічно та справді надихає.  З нагоди цього свята в початковій школі проведено низку заходів, серед них – флешмоб «Наш символ Гідності та Свободи». Школярі протягом дня на спільному полотнищі представили свої емблеми символи цього свята. Звичайно, для переважної частини робіт ці символи співзвучні з образами України, елементами національної символіки. В усіх класних колективах відбулися інформаційні хвилинки, де   згадали події Майдану і вшанували пам’ять загиблих в ті дні, запаливши свічку, переглянули  документальний фільм «Зима, що нас змінила» про події на Майдані, тематичні виставки літератури в бібліотеці, конкурс відео презентацій на тему: «Я і Революція Гідності», конкурс малюнків на тему«Ми – діти України». 
Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.  Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post