День іменинника в початковій школі

 

4 вересня учні 1 – 4  класів та батьки  зібралися привітати літніх іменинників, адже цього року кожен із них  ступив на новий цікавий і загадковий поріг у наступний рік свого життя. Гарному настрою сприяла чудова погода. І навіть незначний дощик не зіпсував планів відпочивальників. Привітати іменинників учнівські колективи вирішили креативно: хтось розташувався на мальовничий галявині, дехто відвідав розважальний центр, кому до душі припала Мамаєва Слобода. Врешті – решт, кожен клас обрав чудове місце відпочинку. Які тільки конкурси і розваги не вигадали діти за підтримки своїх учителів, батьків та вихователів! І тепер з великим нетерпінням будуть чекати наступної нагоди відпочити всім класом і привітати іменинників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Екскурсія до міжнародного аеропорту “Бориспіль”Екскурсія до міжнародного аеропорту “Бориспіль”

Міжнародний аеропорт “Бориспіль” є гордістю країни, здійснює роль транспортного вузла, а ще його називають повітряними воротами України. Це підприємство настільки

Моделюємо педагогічний процес. Засідання предметних кафедрМоделюємо педагогічний процес. Засідання предметних кафедр

    26 грудня 2017 року в НВК «Ерудит» відбулося засідання суспільно-гуманітарних, природничо-математичних кафедр, кафедр іноземної мови та національного виховання.