День космонавтики в початковій школі

     12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики, це свято присвячене першому польоту людини в космос. До цього дня в початковій школі НВК «Ерудит» були проведені онлайн – заходи. 

     Учні 2 –Б класу спробували себе у ролі космонавтів, астрономів, конструкторів, які досліджували таємниці космосу. Школярі у формі усного журналу «Шлях до зірок» із великим захопленням розповідали цікаві факти з життя першого космонавта Юрія Гагаріна, про будівництво космічного корабля, перший штучний супутник.

    Свої знання про історію авіації і космонавтики виявили учні 3-В класу у вікторині «Людина і космос». Діти активно відповідали на запитання, розв’язували кросворди та ребуси.

    Весело було  і на уроках в цей день. Учитель початкових класів Андрусишин Л.М, провела урок математики «Подорож у космос». Першокласники почерпнули багато нового для себе, з наполегливістю розв’язували задачі, надіслані космічними прибульцями, долали труднощі, щоб побувати в космосі.

День космонавтики в початковій школі 16196119456536115.jpg-150x150

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Екскурсія до перлини ДунаюЕкскурсія до перлини Дунаю

Подорожі – це прекрасний спосіб відволіктися від повсякденних проблем, отримати безліч нових вражень. Можна втекти на райський острів, загублений десь посеред океану, або ж відвідати старовинне місто європейської країни, що

Зустріч з цікавими людьмиЗустріч з цікавими людьми

        Зустріч з цікавими людьми завжди викликає в дітей неабияке захоплення. Таке знайомство відбулося в учнів 9, 10-А та 10-Б класів нашого навчального закладу з фінансистом Геннадієм Холоденком. Старшокласники мали

Пізнай свій край, пізнай себеПізнай свій край, пізнай себе

17 березня 2018 року відбулася XIX довгострокова міська акція учнівської молоді міста Києва “Пізнай свій край, пізнай себе”.  Захід відбувся за маршрутом 《 Парк Політехнічного інституту –  Київський зоологічний парк》.