День Києва

 

 Щороку в останні весняні вихідні столиця України святкує своє народження – День Києва. У 2023 році свято припадає на 28 травня.

   Учні 2-б класу НВК «Ерудит» розпочали святковий марафон. Провели конкурс малюнків “Квітучий Київ” і вікторину-подорож по визначним місцям столиці. Цікавою та пізнавальною була екскурсія – квест до Національного музею історії України.  Діти дізналися, де знаходився Княжий град, де височіли палаци княгині Ольги та князя Володимира, а також, які таємниці темних, язичницьких часів зберігає Старокиївська гора.  Школярі   відвідали фундаменти першої християнської кам’яної церкви Богородиці Десятинної.  Давні боги та екскурсовод музею допомогли розкрити таємниці і знайти захований скарб.

    День Києва – це ще один привід зізнатися в любові рідному місту, ще раз згадати, за що ми його цінуємо та пишаємося ним. Сьогодні в цей день Київ вкотре підтверджує свій статус міста-героя. Місто-трудівник, місто-воїн, воно впродовж усієї своєї багатовікової історії було і залишається прикладом для інших міст нашої країни.       Вітаємо з Днем Києва! Нехай наше місто процвітає та радує своєю красою та затишком!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post