День Пам’яті та примирення

 

День Пам’яті та примирення, День Перемоги – особливі дні. Вони викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів.

4 травня в НВК “Ерудит” були проведені уроки мужності та пам’яті в 1-4 класах. Учні 5-8 класів разом з кураторами провели виховні години «Прагнення до свободи вчора, патріотизм і нездоланність сьогодні, гідна Україна завтра»

Старшокласники переглянули та обговорили фільм «Добровольці Божої Чоти» режисерів Івана Яснія та Леоніда Кантера.

Пам’ять про всіх героїв-визволителів України була вшанована хвилиною мовчання.

Нехай День пам’яті та примирення і День Перемоги стануть для всіх нас днями єднання, які дозволять нам перемогти агресора!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Всесвітній день інформаційної спільнотиВсесвітній день інформаційної спільноти

          Сьогодні в усьому світі відзначається Міжнародний день інформаційної спільноти, до якого приєдналися учні 9-Б класу НВК «Ерудит». Метою свята є популяризація інформаційно-комунікаційних технологій серед людей.

Літературна світлиця НВК «Ерудит» (до Дня української писемності та мови)Літературна світлиця НВК «Ерудит» (до Дня української писемності та мови)

      Щорічно 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови.      З цієї нагоди онлайн-простір НВК «Ерудит» перетворився на літературну світлицю, яка покликала до себе