День прав людини в НВК «Ерудит»

 

    10 грудня світ відзначав 70 років  від дня прийняття Генеральною Асамблеєю ООН  основоположного документа  в галузі прав людини – Загальної декларації прав людини.  Учні НВК «Ерудит» мали змогу дізнатися про цей документ під час Всеукраїнського уроку,  підготовленого учнями 10 класу.  Хоча минуло вже 70 років від прийняття Загальної декларації прав людини , до сьогодні багато людей у світі не знають про   її існування , часто   зустрічаються з порушенням своїх  прав і не знають як  або не можуть цьому протидіяти . Кожен повинен знати свої права і вміти їх відстоювати, проте не менш важливо –   поважати права інших  та знати свої обов’язки .

Саме про   історію прав людини, історію створення  Загальної декларації прав людини розповідали десятикласниці учням гімназії.

Цікаву  інформацію про  важливі   правові питання  учні    можуть  отримати зі   стенду «Права дитини». Також на них чекає тематична виставка   в шкільній бібліотеці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Перша Конституція України гетьмана Пилипа ОрликаПерша Конституція України гетьмана Пилипа Орлика

   Конституція Пилипа Орлика – документ великої значущості в історії українського державотворення, перша українська та одна з перших європейських конституцій.