День Соборності України

22 січня в Україні відзначається державне свято – День Соборності. У цей день 101 рік тому було урочисто проголошено об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Території цих держав довгий період часу перебували під владою Російської та Австро-Угорської імперій. Століттями розірваний український народ визволився з неволі і воз’єднався на своїй землі в єдину Українську державу.

Представники учнівського самоврядування НВК «Ерудит» детально ознайомили учнів з перебігом цих подій, наголосивши на історичному значенні підписання Акту злуки УНР та ЗУНР для сьогодення.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Конкурс читців зимової поезіїКонкурс читців зимової поезії

       З метою розширення й поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства 28 січня у НВК «Ерудит»   відбувся конкурс читців  французької поезії  серед

День Гідності та СвободиДень Гідності та Свободи

З метою вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, національно-патріотичного виховання дітей, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України, 21-22 листопада у НВК «Ерудит»

Мовознавчий турнір «Українська мова – диво калинове»Мовознавчий турнір «Українська мова – диво калинове»

  Одним із найцінніших скарбів, які успадковує кожна нація від своїх пращурів, є, безперечно, його мова. Бо вона – душа народу, його святиня, з якою пов’язані не тільки минуле та