День Соборності України – єднання сили й духу народу

        День Соборності України — одне  з найважливіших державних свят.

        Учні НВК «Ерудит» відзначили його урочисто та  патріотично. Літературно-музична композиція «З Україною в серці»     продемонструвала розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою     пишатимуться наші нащадки.
      У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Тільки в єдності наша сила».  Учителі образотворчого мистецтва організували виставку творчих робіт «Символи моєї держави».
   Для школярів 5-7 класів були проведені виховні години національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради Незалежності», «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»,  «Як я знаю Україну?». Класні керівники обговорили з учнями складний шлях Соборності України, переглянули відео про борців за єдність України, здійснили подорож історичними місцями нашої держави.  
     Для старшокласників учителями історії були проведені  уроки: «Час історичного вибору: ключові події Української революції 1917-1921 років», «Універсали Української народної республіки»

       Хочеться вірити, що територіальна цілісність України, окроплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Інтелектуальні змагання як засіб розвитку здібностей особистостіІнтелектуальні змагання як засіб розвитку здібностей особистості

Під час зимових канікул учні 1- В класу взяли участь у різдвяному онлайн- конкурсі «Різдвяні свята в традиціях нашого народу».