День толерантності в початковій школі

16 листопада 2021 року в початковій школі НВК «Ерудит» цікаво та змістовно пройшли різноманітні заходи до Міжнародного дня толерантності.

Під загальним гаслом «Людина починається з добра» проведені інтерактивні   уроки   доброти, де діти ознайомилися з поняттям толерантності та його змістом: терпимість, повага, любов, доброта тощо. Вихователі в ігровій формі провели годину спілкування «Доброта і милосердя у твоєму житті»,  донесли до малечі основні ідеї толерантного ставлення до навколишнього світу, познайомили з законами доброти, честі, справедливості. Почуття толерантного ставлення виховувалось на прикладі українських народних казок. Малюки робили толерантні зауваження і приємні компліменти, виготовили «КВІТКУ ТОЛЕРАНТНОСТІ», переглянули мультфільм по темі. 

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Життя вируєЖиття вирує

Життя вирує Канікули, а діти поспішають до школи… Як не поспішати, коли дитину захоплює цікава творча робота на заняттях гуртка з виготовлення оригамі та декору. Діти 3-4 класів створювали прекрасні

До уваги батьків та учнів!До уваги батьків та учнів!

З 26 лютого 2018 року в НВК “Ерудит” відновлюється освітній процес. Змін у регламенті роботи та організації освітнього процесу немає.                                                           З повагою,  адміністрація НВК “Ерудит”