День учнівського самоврядування

 

Роль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві. Навчитися жити й працювати в умовах демократії – вимога часу. Уміння управляти – талант, який треба розвивати.
6 грудня 2017 року в НВК “Ерудит” відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально й духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутнього нації.

У проведенні заходу взяли участь учні 9-11 класів та лідери учнівського самоврядування.  Старшокласники  мали можливість попробувати себе в ролі педагога. Вони з усією відповідальністю підійшли до даної справи. На уроках застосовувалися інтерактивні засоби навчання, різні форми та методи роботи з учнями.

А ввесь навчальний процес школи проходив під чітким контролем дублерів адміністрації школи. 

Завершився День самоврядування проведенням конференції. Лідери учнівського самоврядування, старшокласники поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності.
Досягнення цього дня стали безцінним досвідом. Усі отримали багато позитивних вражень та емоцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Культурна подія в “Ерудиті”: свято «З Україною в серці»Культурна подія в “Ерудиті”: свято «З Україною в серці»

    Під такою назвою 20 березня в НВК «Ерудит» відбувся традиційний культурно-мистецький захід, присвячений Дням української мови та літератури.