Самоврядування – один із головних принципів діяльності учнівського колективу гімназії «Ерудит». Знайти й підтримати гімназистів, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті, – головне завдання виховної роботи.
6 грудня в гімназії пройшов традиційний День учнівського самоврядування. Старшокласники  мали можливість спробувати себе в ролі педагогів, зрозуміти й відчути, як це – бути вчителем. Новий педагогічний колектив очолила голова учнівського самоврядування гімназії «Ерудит» Кірик Діана, учениця 11 класу, заступниками директора було обрано Калішенка Петра та Колеснікову Тетяну, учнів 10-А класу.
День місцевого самоврядування розпочався з наради при директорові, де учителі-дублери та куратори отримали нові класні журнали та пройшли інструктаж з охорони праці.
Заміни 1-5 уроків у 5-10 класах пройшли якісно. Учителі-дублери відчули відповідальність за свою справу та гідно провели уроки: використовували інтерактивні методи навчання, зокрема наочність та ілюстративні матеріали.
Після важкого робочого дня пройшло засідання Ради учнівського самоврядування, куди було запрошено учнів, які виконували роль учителів, старост класів та адміністрацію гімназії.
Засідання розпочалося зі звіту голови учнівського самоврядування про доцільність проведення Дня місцевого самоврядування. Завершуючи виступ, Кірик Діана подякувала за надану можливість відчути себе учителем та довіру адміністрації гімназії у проведенні цього дня.
Окрім цього, були заслухані звіти кураторів та вчителів-дублерів, які заявили, що радо повторили б подібну практику ще раз.
Загалом, день місцевого самоврядування гімназії «Ерудит» не залишив нікого байдужим. Підтвердженням цьому є анкетування учнів, де зазначено про гарну підготовку вчителів-дублерів та оригінальність викладу матеріалу.
Подібні заходи пропагують серед учнівської молоді основні засади місцевого самоврядування, залучають молодих людей до соціальної активності у громадському, культурному житті міста, держави, формують почуття гідності громадянина, виховують відповідальність за виконану справу.

no images were found