День відкритих дверей у початковій школі

 

         Сьогодні, 19 квітня, до нас завітали батьки учнів 1-4 класів. Дні відкритих дверей у НВК “Ерудит”– цікава форма взаємодії вчителів і батьків, яка дозволяє дорослим вникнути в атмосферу навчального дня їх дітей. Разом зі своїми малюками батьки прожили всі уроки, перерви, перевдягання, заняття фізичними вправами, смак шкільних страв. Одним словом, занурилися в атмосферу шкільного життя. Це дало змогу, за словами досвідченого вчителя, учителя вищої категорії  Ільченко Ніни Сергіївни, зрозуміти, як дитина сприймає матеріал, як комунікує з однокласниками, як поводиться на уроці й у в позаурочний час, що їй удається легко, а над чим потрібно дома  попрацювати.

         Особливою стала ця подія для першокласників і їх батьків.  Диву даєшся, як багато вони вже навчилися! І не лише читати, писати й лічити, найголовніше – з дітей, які мали різну підготовку до школи, різну поведінку, ставлення до навчання в сім’ях, вони прагнуть стати єдиним колективом, який уміє слухати та чути вчителя, уміє розуміти, аналізувати й виконувати поставлені завдання, слідує конкретним правилам поведінки на уроці й у вільний час.

У цей не зовсім звичайний навчальний день учні  працювали особливо старанно й плідно, адже дітям так хотілося, щоб їх батьки пишалися ними, раділи їх успіхам.

         Це неабиякий психологічний стимул для навчання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post