«День з поліцейським та рятівником» у НВК «Ерудит»

        16  вересня 2021 року  о 12 годині було проведено навчальну евакуацію учнів і працівників із приміщення закладу освіти. Метою  тренінгу була перевірка дій учасників освітнього процесу та постійного складу НВК при виникненні пожежі.

      Евакуація відбувалась 7 хвилин 30 секунд.

       Учасники навчального тренінгу продемонстрували свої злагоджені дії. Такі тренування загартовують від невмілих дій, паніки при виникненні справжньої надзвичайної ситуації, допоможуть врятувати життя дітей та дорослих у різних екстрених ситуаціях.

        У класних колективах відбулися зустрічі  з батьками учнів, зокрема, з Кулик Мариною, капітаном  поліції, доцентом кафедри Національної академії внутрішніх справ та Терещенко Юлією, підполковником  поліції, професором цієї ж академії.

       Класні керівники під час виховних годин «Запам’ятай! Твоє життя у твоїх руках!», « Безпека на дорогах. Травмуючі фактори »,  «Обов’язки і права пішоходів », «Попередження трагічних наслідків пожеж » акцентували увагу учнів на основні правила безпечної поведінки, пожежної безпеки, цивільного захисту та правил дорожнього руху.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Кібербулінг — небезпечна віртуальна агресіяКібербулінг — небезпечна віртуальна агресія

      Популярність Інтернет-ресурсів призвела до зростання кількості порушень прав та поширення недостовірної й конфіденційної інформації. На жаль, більшість