День захисника України: свято, яке об’єднує

День захисника України — це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати звитяги предків, які своїми ратними звершеннями здобули та відстояли нашу свободу й незалежність.

12 жовтня в НВК “Ерудит” відбувся святковий концерт, у якому взяли участь учні 4-9 класів. Почесними гостями дійства були представники військової частини А-0139 сержант Октябрський В.М. та молодший сержант Кулик Д.Д. Діти вручили їм подарунки, передали листи та малюнки воїнам АТО.

Зі сцени концертної зали лунали слова подяки військовослужбовцям, побажання миру, добра, любові та злагоди всім захисникам України.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Семінар учителів математикиСемінар учителів математики

17 березня 2017 року в гімназії «Ерудит» відбувся семінар учителів математики м. Борисполя на тему: «Інноваційні технології у викладанні математики як засіб формування ключових компетентностей учнів». Учасників семінару привітав директор

Справжній оберіг: як пройшов День вишиванки в школіСправжній оберіг: як пройшов День вишиванки в школі

Вишиванка… Наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління