День захисника України

      День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня в день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва. З 2015 року є державним святом.

      Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І сьогодні солдати й офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

       Головна мета святкування – нагадати кожному громадянину, що захист Батьківщини – це найвищий обов’язок. Адже ми маємо пам’ятати про подвиги героїв, які в різні часи боронили свободу та незалежність нашої землі.         

        Щоб молоде покоління усвідомлювало цінність героїзму захисників України, у закладі освіти пройшли тематичні виховні години та позакласні заходи.

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Всім мамам до землі вклоняємся!Всім мамам до землі вклоняємся!

    Надворі буяє весна. В Україні це час величних радісних сімейних святкувань. У другу неділю травня вшановуємо наших Берегинь, хранительок сімейного вогнища, наших добрих та водночас незламних і жертовних Матерів.

Скажи наркотикам «Ні»!Скажи наркотикам «Ні»!

Саме під таким гаслом пройшла зустріч із представником громадського об’єднання  «Нарконом» Покопюк М.А. Учні 7 та 8 класів мали змогу пересвідчитися, що залежність від тютюнопаління, алкоголю та наркотиків не виникає

Наша гордістьНаша гордість

  Одним з найпрестижніших інтелектуальних змагань для учнів є участь у олімпіадах. Кожен учень, який приходить на олімпіаду, мріє про перемогу. Але справа ця дуже не проста, вимагає знань, упевненості