День Збройних сил України

        6 грудня в початковій школі НВК «Ерудит» відзначали День Збройних сил України. Цьогоріч цей день набув особливого значення, адже 24 лютого 2022 року лави Збройних Сил поповнились тисячами нових захисників та захисниць, які хоробро стали на захист своєї землі та народу. З нагоди свята педагогами були проведені тематичні години спілкування « Є така професія – Батьківщину захищати», «Історія створення Збройних Сил України», «Минуле і сьогодення української армії»; фото та книжкові виставки: « Непереможна хода наших воїнів», «Вірні сини Батьківщини», «Історія української армії»; майстер-класи: створення незвичайних листівок, тематичних малюнків, виготовлення ялинкових прикрас та імбирних пряників.

       Поробки та смаколики, створені дітьми, були передані на фронт та в лікарні пораненим військовим. День Збройних сил України – свято тих, хто просто зараз боронить нашу країну від підступного ворога. Свято тих, завдяки кому ми можемо жити, працювати, почуватися в безпеці. Вітаємо всіх доблесних і хоробрих чоловіків і жінок, які потужною стіною захищають свою рідну Україну від окупанта! Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність. Нехай Господь береже кожного українського воїна. Україна пишається своїм військом. Слава Збройним Силам України! Слава Україні! Перемога буде за нами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Телетрансляція безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсівТелетрансляція безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів

Телеканал “Рада” спільно з Міністерством освіти і науки запустило щоденну телетрансляцію безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів. Онлайн-уроки  відбуваються за такими дисциплінами: