День знань

 

Сонячний вересневий ранок. На подвір’ї школи  ясніють посмішки, лунає сміх. Вирує ріка дитинства… Змужнілі, засмаглі поспішають учні до своєї альма-матері.  А поряд – їх батьки. Особлива увага тим, хто вперше крокує до Країни Знань — першокласникам.
Неймовірно щиро та піднесено звучать слова директора
НВК”Ерудит” Перехейди О.М. У них і привітання з початком нового навчального року, і любов до рідної землі, і міцна віра в її народ. Сріблом  лине передзвін шкільного малинового дзвоника.
Радість і смуток, пісня й молитва за долю України переплелися у візерунку сьогоднішнього свята. І так хочеться вірити, що цей навчальний рік буде щасливим для дітей України, що нарешті над усією нашою землею запанує мир та злагода. 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Шановні батьки майбутніх першокласників!Шановні батьки майбутніх першокласників!

Прийом документів для зарахування до 1 класу розпочинається 1 червня 2020 року. Години прийому з 11. 00 до 13.00. З метою організованого прийому документів для зарахування до 1 класу просимо

Для душі й користіДля душі й користі

  Мені без книг не навчитися, знань не дістати, Тільки книжки мені допоможуть людиною стати.                                                                     М. Гафурі Навчити дитину любити книгу, сприймати її як життєдайне невичерпне джерело пізнання світу