Діти та Інтернет: медіабезпека дітей у мережі

    8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Головна мета — нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в Інтернеті. Допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше.

     Вчителі інформатики Глєбова О.О. та Дмитренко А.В. разом з учнями НВК “Ерудит” провели уроки-тренінги на тему “Діти та Інтернет: медіабезпека дітей у мережі” .  Адже саме медіаграмотність – це потужний щит від фейків та викривленої інформації. І зараз це одна з ключових навичок XXI століття, без якої не обійтися нікому. Дійсно, сучасний інформаційний потік настільки потужний, що навіть дорослим буває дуже складно зрозуміти, де ж правда. А як реагувати на ті чи інші новини? Чи варто їх коментувати, репостити, а може взагалі краще не звертати на них уваги? Діти активно споживають різноманітну інформацію змалечку, тож їм критично важливо бути медіаграмотними. Про це важливо говорити будь-коли, але особливо – в День безпечного Інтернету.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльностіТиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З 24 по 29 квітня з метою попередження нещасних випадків з працівниками, вихованцями, учнями під час навчально – виховного процесу, травмування у побуті в гімназії «Ерудит» проводився Тиждень знань з

Шановні читачі шкільної газети «Ерудит-times»!Шановні читачі шкільної газети «Ерудит-times»!

     До вашої уваги грудневий випуск, присвячений дивовижним святам і будням зимового циклу в році.    На шпальтах газети багато цікавих статей, віршів, малюнків, а також творчих робіт  учнів.

Моделювання в житті сучасної людиниМоделювання в житті сучасної людини

       Людина в будь-якій діяльності постійно користується моделями. Діти граються іграшками — зменшеними копіями реальних об’єктів. Для гри використовують не тільки готові моделі, а й створені власними руками