Для душі й користі

 

Мені без книг не навчитися, знань не дістати,

Тільки книжки мені допоможуть людиною стати. 

                                                                   М. Гафурі

Навчити дитину любити книгу, сприймати її як життєдайне невичерпне джерело пізнання світу – одне з найважливіших освітніх завдань.

Для забезпечення учнів та вчителів навчальною літературою та з метою популяризації книги за рахунок коштів благодійного фонду “Перспектива освіти” придбано ряд примірників класичної та сучасної української літератури, література мовознавчого характеру.

Шановні батьки! Висловлюємо Вам щиру подяку  від юних читачів за поповнення  фондів цікавою літературою! Ми впевнені, що подаровані Вами книги знайдуть своїх читачів та будуть їм корисними. Підтримуйте й надалі розвиток нашої бібліотеки як сучасного центру художньої, пізнавальної та науково-педагогічної літератури, й вона наповниться новим спектром життя через  цікавий і корисний подарунок – книгу!

no images were found

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

50 туристсько-краєзнавчий зліт учнів навчальних закладів м. Києва50 туристсько-краєзнавчий зліт учнів навчальних закладів м. Києва

19-21 травня на території ДП «Мобільного рятувального центру ДСНС України» (смт. Козин) відбувся  туристсько-краєзнавчий зліт учнів навчальних закладів м. Києва,