Для тих, чия професія від Бога

       Щороку, у першу неділю жовтня, уся країна вітає вчителів із професійним святом. Це день квітів, щирих побажань та святкових концертів.
      За доброю традицією сьогодні вчителі НВК “Ерудит” зібралися у святковій залі . ” Ерудит ТВ” представив онлайн-трасляцію святкового концерту. Звучали найщиріші вітання, лунали пісні, учні дарували емоції запальних таночків.
      З вітальним словом до вчителів та працівників школи звернувся директор навчального закладу Олександр Михайлович Перехейда. Побажав усім натхнення, наполегливості й цілеспрямованості в роботі, злагоди й благополуччя в родині, здоров’я, оптимізму, мудрості в житті, добра, надії й любові в серці! З нагоди свята вручив грамоти та ювілейні медалі за досягнуті успіхи в справі навчання й виховання учнів.
       Усі отримали гарний настрій та море емоцій.

 

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

У гості до ПізнайкаУ гості до Пізнайка

14 листопада учні четвертих класів відвідали редакцію дитячого журналу «Пізнайко». Під час екскурсії діти на власні очі побачили процес виготовлення журналу та ознайомилися з такими професіями, як головний редактор, художник,

Спільні справиСпільні справи

Немає меж досконалості… Керівництво НВК «Ерудит» намагається постійно працювати над покращенням умов навчання та виховання дітей. Піклуючися про зміцнення здоров’я та безпеку учнів, адміністрація закладу та батьківський комітет ініціювали роботи