Державна підсумкова атестація

……..

 

………Державна підсумкова атестація ucheba_2-288x300 В умовах зовнішнього незалежного оцінювання державна підсумкова атестація як форма контролю за відповідністю освітнього рівня випускників зберігає й надалі своє призначення й функції. За її результатами випускник отримує документ про повну загальну середню освіту.

………До того ж система іспитів служить одразу кільком цілям: мотивує до вивчення навчальних дисциплін, розвиває гнучкість мислення та адаптивність до нестандартних ситуацій, підвищує самооцінку особистості.

………Державна підсумкова атестація випускників 9, 11 класів у 2016-2017 навчальному році була проведена в установлені терміни й відповідно до нормативно-правових документів Міністерства освіти і науки.

……..Результати державної (підсумкової) атестації випускників 9,11 класів представлені у таблицях. (Завантажити)….

 

…..У 2016-2017 навчальному році для випускників 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів державна підсумкова атестація проводитиметься за такими завданнями …
Державна підсумкова атестація IMG_3009-e1420194581662-300x277

Пам’ятки

Електронні версії збірників завдань державної підсумкової атестації учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році

Перелік збірників завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів з предметів інваріантної складової Типових навчальних планів:

Навчальний предмет Клас Форма проведення Назва збірника
1 Українська мова 9 письмова робота за збірником завдань (диктант) «Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас» (укл. Авраменко О. М.)
2 Російська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою 9 письмова робота за збірником завдань (диктант) «Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з російської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. 9 клас» (Бикова К. І., Кошкіна Ж. О.)
3 Українська література 9 письмова робота за збірником завдань або усне опитування (за білетами) «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української літератури. 9 клас» (авт. Коваленко Л. Т., Михайлова Н. В.)
4 Світова література 9 письмова робота за збірником завдань або усне опитування (за білетами) «Збірник завдань для державної підсумкової атестації зі світової літератури. 9 клас» (авт. Фоміна С. П., Таранік-Ткачук К. В.)
5 Література (інтегрований курс) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською чи іншими мовами національних меншин 9 письмова робота за збірником завдань або усне опитування (за білетами) «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інтегрованого курсу «Література (російська та світова)». 9 клас» (авт. Сімакова Л. А., Снєгірьова В. В.)
6 Інтегрований курс «Література (румунська та світова) 9 письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інтегрованого курсу «Література (румунська та світова)». 9 клас» (авт. Говорнян Л. С., Бурла О. К.)
7 Математика (алгебра та геометрія) 9 письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 9 клас» (авт. Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С. (за редакцією Бурди М. І.))
8 Географія 9 письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії. 9 клас» (авт. Гладковський Р. В., Довгань А. І., Паламарчук Л. Б., Совенко В. В.)
9 Біологія 9 письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології. 9 клас»(авт. Костильов О. В., Андерсон О. А.)
10 Правознавство 9 письмова робота за збірником завдань або усне опитування (за білетами) «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з правознавства (практичний курс). 9 клас»(авт. Ремех Т. О.)
11 Історія України 9 письмова робота за збірником завдань або усне опитування (за білетами) «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з історії України. 9 клас» (авт. Власов В. С.)
12 Всесвітня історія 9 письмова робота за збірником завдань або усне опитування (за білетами) «Збірник завдань для державної підсумкової атестації із всесвітньої історії. 9 клас» (авт. Ладиченко Т. В., Камбалова Я. М.)
13 Художня культура 9 письмова робота за збірником завдань або усне опитування (за білетами) «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з художньої культури. 9 клас» (авт. Масол Л. М., Гайдамака О. В.)
14 Хімія 9 письмова робота за збірником завдань або усне опитування (за білетами) «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з хімії. 9 клас»(авт. Титаренко Н. В., Лашевська Г. А.)
15 Фізика 9 письмова робота за збірником завдань або усне опитування (за білетами) «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізики. 9 клас»(авт. Засєкіна Т. М., Коваль В. С., Сиротюк В. Д., Чернецький І. С.)
16 Інформатика 9 письмова робота за збірником завдань або усне опитування (за білетами) чи захист творчих робіт «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інформатики. 9 клас» (авт. Морзе Н. В., Вембер В. П., Кузьмінська О. Г., Войцеховський М. О., Проценко Т. Г.)
17 Математика для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою 9 письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. 9 клас» (авт. Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С. (за редакцією Бурди М. І.))
18 Географія для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою 9 письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою (російською мовою). 9 клас» (авт. Гладковський Р. В., Довгань А. І., Паламарчук Л. Б., Совенко В. В.)
19 Біологія для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою  9 письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. 9 клас» (авт. Костильов О. В., Андерсон О. А.)
20 Англійська мова 9 письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови. 9 клас» (авт. Коваленко О. Я., Чепурна О. В., Ворон Г. Л., Шопулко М. Н.)
21 Німецька мова 9 письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з німецької мови. 9 клас» (авт. Коваленко О. Я., Горбач Л. В., Трінька Г. Ю.)
22 Французська та іспанська мови 9 письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з французької та іспанської мов. 9 клас»(авт. Коваленко О. Я., Клименко Ю. М., Файзуліна Л. М., Костилев А. І., ПлієнкоВ. П.)
23 Кримськотатарська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням кримськотатарською мовою 9 письмова робота за збірником завдань (диктант) «Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з кримськотатарської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням кримськотатарською мовою. 9 клас» (авт. Яяєва А. М., Ганієва Е. С., Нафєєва Л. Б.)
24 Румунська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням румунською мовою 9 письмова робота за збірником завдань (диктант) «Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з румунської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням румунською мовою. 9 клас» (авт. Говорнян Л. С., Остафій О. Р.)
25 Молдовська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням молдовською мовою 9 письмова робота за збірником завдань (диктант) «Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з молдовської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням молдовською мовою. 9 клас» (авт. Фєтєску Л. І., Кьося В. В.)
26 Угорська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням угорською мовою 9 письмова робота за збірником завдань (диктант) «Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з угорської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням угорською мовою. 9 клас» (авт. Браун Є. Л.)
27 Польська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою 9 письмова робота за збірником завдань (диктант) «Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з польської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою. 9 клас» (авт. Лебедь Р.К.)
28 Болгарська мова для загальноосвітніх навчальних закладів 9 письмова робота за збірником завдань (диктант) «Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з болгарської мови для загальноосвітніх навчальних закладів. 9 клас» (авт. Бузіян Н. С., Кара Н. В.)

 

Електронні версії збірників завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів з предметів інваріантної складової Типових навчальних планів:

Навчальний предмет Форма проведення Назва збірника
1 Українська мова письмова робота за збірником завдань (переказ) «Збірник переказів для державної підсумкової атестації з української мови. 11 клас» (укл. Авраменко О. М., Чукіна В. Ф.)
2 Російська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою письмова робота за збірником завдань (переказ або завдання) «Збірник переказів для державної підсумкової атестації з російської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. 11 клас» (укл. Мельникова Л. В., Король Г. М., Путій Т. М.)«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з російської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. 11 клас» (авт. Бикова К. І., Кошкіна Ж. О.)
3 Румунська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням румунською мовою письмова робота за збірником завдань (переказ) «Збірник переказів для державної підсумкової атестації з румунської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням румунською мовою. 11 клас» (авт. Говорнян Л. С., Остафій О. Р.)
4 Кримськотатарська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням кримськотатарською мовою письмова робота за збірником завдань (переказ) «Збірник переказів для державної підсумкової атестації з кримськотатарської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням кримськотатарською мовою. 11 клас» (укл. Яяєва А. М., Велішаєва Х. В., Нафєєва Л. Б.)
5 Молдовська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням молдовською мовою письмова робота за збірником завдань (переказ) «Збірник переказів для державної підсумкової атестації з молдовської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням молдовською мовою. 11 клас» (укл. Страт Я. П., Фєтєску Л. І.)
6 Угорська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням угорською мовою письмова робота за збірником завдань (переказ) «Збірник переказів для державної підсумкової атестації з угорської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням угорською мовою. 11 клас» (укл. Браун Є. Л.)
7 Польська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою письмова робота за збірником завдань (переказ) «Збірник переказів для державної підсумкової атестації з польської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою. 11 клас» (укл. Іванова М.С.)
8 Болгарська мова для загальноосвітніх навчальних закладів письмова робота за збірником завдань (переказ) «Збірник переказів для державної підсумкової атестації з болгарської мови для загальноосвітніх навчальних закладів. 11 клас» (авт. Бузіян Н. С., Кара Н. В.)
9 Українська література письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української літератури. 11 клас» (авт. Коваленко Л. Т., Михайлова Н. В.)
10 Історія України письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з історії України. 11 клас» (авт. Власов В. С., Кульчицький С. В.)
11 Історія України для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з історії України для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. 11 клас» (авт. Власов В. С., Кульчицький С. В.)
12 Всесвітня історія письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації із всесвітньої історії. 11 клас» (авт. Ладиченко Т. В., Камбалова Я. М.)
13 Правознавство письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з правознавства. 11 клас» (авт. Наровлянський О. Д.)
14 Людина і світ письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з курсу «Людина і світ». (авт. Бакка Т. В., Мелещенко Т. В.)
15 Філософія письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з курсу «Філософія». 11 клас» (авт. Бакка Т. В., Мелещенко Т. В.)
16 Світова література письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації зі світової літератури. 11 клас» (авт. Таранік-Ткачук К. В., Фоміна С. П.)
17 Інтегрований курсу «Література» (російська та світова) письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інтегрованого курсу «Література» (російська та світова). 11 клас» (авт. Сімакова Л. А., Снєгірьова В. В.)
18 Інтегрований курс «Література (румунська та світова) письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інтегрованого курсу «Література (румунська та світова)». 11 клас» (авт. Говорнян Л. С., Попа М. К.)
19 Інтегрований курс «Література (угорська та світова)» письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інтегрованого курсу «Література (угорська та світова)». 11 клас» (авт. Браун Є. Л.)
20 Інтегрований курс «Література (польська та світова) письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інтегрованого курсу «Література (польська та світова)». 11 клас» (авт. Мацькович М.Р., Романик Л. І., Горун І.М.)
21 Інтегрований курс «Література (молдовська та світова)» письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інтегрованого курсу «Література (молдовська та світова)». 11 клас» (авт. Фєтєску Л. І., Страт Л. П.)
22 Інтегрованого курсу «Література (кримськотатарська та світова) письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інтегрованого курсу «Література (кримськотатарська та світова)». 11 клас» (авт. Сулейманова М. М., Селяметова Д. У., Трош Л. Н., Аджигельдієва Г. Р., Зейтуллаєва Л. А., Люманова Ш. Я., Ібраімова Є. Г., Февзі Г. Д., Сейталієва Ш. А., Сеіт-Джаміль А. Ш.)
23 Англійська мова письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови. 11 клас» (авт. Коваленко О. Я., Чепурна О. В., Ворон Г. Л., Шопулко М. Н.)
24 Німецька мова письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з німецької мови. 11 клас» (авт. Коваленко О. Я., Горбач Л. В., Трінька Г. Ю.)
25 Французька та іспанська мови письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з французької та іспанської мов. 11 клас»(авт. Коваленко О. Я., Клименко Ю. М., Файзуліна Л. М., Костилев А. І., Плієнко В.П.)
26 Художня культура письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з художньої культури. 11 клас» (авт. Масол Л. М., Гайдамака О. В.)
27 Математика (алгебра та геометрія) письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 11 клас» Частина 1,Частина 2 (авт. Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С. (за редакцією Бурди М. І.))
28 Математика для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. 11 клас» Частина 1Частина 2 (авт. Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С. (за редакцією Бурди М. І.))
29 Біологія письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології. 11 клас» (авт. Фіцайло С. С., Скрипник Н. В., Мердух І. І., Мирна Л. А., Соболь В. І.)
30 Біологія для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою письмова робота за збірником завдань «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. 11 клас»(авт. Фіцайло С. С., Скрипник Н. В., Мердух І. І., Мирна Л.