Олімпіади

Діти тим талановитіші та розумніші,

чим більше можливостей бути талановитими

й розумними ми їм надамо.

О. Грединарова

Олімпіади pngimg.com-star_PNG76871-e1676931970138

У навчально – виховному комплексі “Ерудит” реалізується програма роботи Олімпіади 1477772312_2-3 педагогічного колективу з обдарованими дітьми «Інтелект», а також утілюється в життя проект «Талант + творчість», створена школа олімпіадного резерву з підготовки та участі гімназистів у предметних олімпіадах, інтелектуальних марафонах, інтернет-конференціях, дистанційних олімпіадах, онлайн-інтернет-олімпіадах.

……..Найпоширенішими інтелектуальними змаганнями в гімназії є олімпіади, турніри, конкурси тощо. Вони стали дієвим засобом формування мотивації до навчання, підвищення пізнавальної активності, поглиблення й розширення знань, підтримки творчо обдарованої учнівської молоді, створення умов для збереження й розвитку інтелектуального потенціалу нації.

……..Всеукраїнські учнівські олімпіади є першим кроком у науку.

……..Кількісним показником ефективності організації з обдарованими дітьми є результат участі учнів гімназії у Всеукраїнських учнівських олімпіадах із базових дисциплін різних рівнів.

……..Щорічно гімназисти стають переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад різного рівня. За останні роки помітна тенденція до збільшення кількості призових місць, які виборюють гімназисти в олімпіадах.

Олімпіади Rezultaty-uchasti-gimnazystiv-kopyya-1024x585 Олімпіади Erudyt

 

Олімпіади Rezultaty-uchasti-gimnazystiv-kopyya1-1024x424

 

Олімпіади olimpiady_site11

Завдання міського та Всеукраїнського етапів, найсвіжіша інформація зі світу учнівських олімпіад http://olimp.ippo.kubg.edu.ua/