Рейтинг учнів

Система оцінювання учнів гімназії “Ерудит”

Рейтинг учнів rejting-300x180

………З метою підвищення мотивації гімназистів до навчання, їх участі в олімпіадному та науково-дослідницькому русі, у культурно-спортивному житті класу та гімназії, громадянської активності, паралельно із загальнодержавною 12-бальною системою оцінювання досягнень учнів у гімназії запроваджено рейтингову систему, яка складається з чотирьох компонентів:

  • академічного;
  • науково-дослідницького;
  • творчо-соціального;
  • морально-етичного.

……..Результати досягнень за всіма компонентами підводять двічі на рік: по завершенні першого семестру та навчального року. Їх ураховують у сумі рейтингових балів, яка й визначає рейтинг гімназистів.

……..Рейтингова система оцінювання діяльності учнів для визначення кандидата на звання «Учень року» є відображенням реальних академічних, творчих досягнень і рівня морально-естетичної культури, поведінки учня та сприяє вихованню самодисципліни, здатності до адекватної самооцінки, становленню й самовдосконаленню особистості. Як результат, у травні в гімназії відбувається спільне свято педагогічного колективу, гімназистів та батьків «Гімназійна весна», під час якого нагороджуються учні в номінаціях «Золотий голос гімназії», «Комп’ютерний геній», «Лідер року», «Староста року», «Спортсмен року», «Актор року», «Дослідник року». Це не тільки стимулює прагнення до подолання наступних творчих висот, а й дає змогу підвищити самооцінку, заохотити дитину до реалізації особистісного потенціалу.

Рівень
навчальних досягнень
учнів гімназії «Ерудит»
за  2014-2015 н.р.
Рейтинг учнів Porivnyalna-diagrama1 Рейтинг учнів Doc2a-1024x401 Рейтинг учнів Rezultaty-uchasti-gimnazystiv1-1024x457

Рейтинг учнів Rezultaty-uchasti-gimnazystiv2-1024x397


Рейтинг

навчальних досягнень учнів 5-11 класів

за ІI семестр 2015-2016 навчальний рік

Завантажити

 


 Документи

Рейтингова система оцінювання учнів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*