До учнів НВК «Ерудит» завітав святий Миколай

        Насичений подіями рік добігає кінця. Наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. У ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай чудотворець спускається з небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю чекають на це свято діти, бо святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником.

       18 грудня до учнів НВК «Ерудит» завітав святий Миколай, який є взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти та милосердя.  Діти розповідали вірші, співали пісень. Радість, усмішка та щирість у дитячих очах ще раз переконали всіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від свого покровителя учні отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка.

     Свято вдалося на славу, а щасливі дітки після привітань знову поринули у світ знань.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Чистота – запорука здоров’я!Чистота – запорука здоров’я!

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України №06.11.2015  №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів»

До Всесвітнього дня охорони довкілля “День природи”До Всесвітнього дня охорони довкілля “День природи”

  6 червня вихованці пришкільного табору відпочинку “Сонячний” взяли участь у заходах присвячених Всесвітньому дню охорони довкілля. Разом з вчителем