ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ!

У НВК «Ерудит» м. Києва призупинено

освітній процес у 1-11 класах

з 12 березня 2020 року

відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11.03.2020 №  427 «Про призупинення освітнього процесу у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти усіх типів та форм власності» та наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) від 11.03.2020 № 56 «Про призупинення освітнього процесу у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів та форм власності, вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації та Київському університеті імені Бориса Грінченка», з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19).

Адміністрація НВК «Ерудит» м. Києва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Педагогічна рада “Булінг в освітньому закладі. Шляхи його виявлення та попередження”Педагогічна рада “Булінг в освітньому закладі. Шляхи його виявлення та попередження”

30 жовтня 2019 року у НВК «Ерудит» відбулося засідання педагогічної ради.     Заступник директора школи з виховної роботи Чепурна С.В.