Долучаємося до театрального мистецтва

 

15 лютого учнівський колектив 9 класу переглянув одну з найулюбленіших українських комедій Сватання на Гончарівці“, яку на сцені Молодого театру зіграно понад чотириста разів!

Та й не дивно, адже кожне нове покоління з незмінним захопленням спостерігає за тим, як красуня Уляна підносить гарбуза незграбному телепню Стецьку, як спритний вояка Скорик видає себе за чародія й прямо на наших очах “загіпнотизовує” незговірливу Улянину матір, аби та погодилася видати дочку заміж за коханого Олексія.

Надзвичайно пластичний і співочий акторський ансамбль захопив гімназистів у вир народних танців і пісень, із яких зіткана ця яскрава вистава. А справжній український гумор підвищив настрій і дорослим, і дітям.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Фастів – «Палієва держава»Фастів – «Палієва держава»

28 квітня 2017 року  учні 10-А та 8 класів гімназії “Ерудит” відвідали м.Фастів (раніше Хва́стів) — місто обласного значення Київської області, районний центр. Гімназисти мали можливість познайомитись з історією міста. Свідками тих часів є пам’ятки археології:

Кібербулінг — небезпечна віртуальна агресіяКібербулінг — небезпечна віртуальна агресія

      Популярність Інтернет-ресурсів призвела до зростання кількості порушень прав та поширення недостовірної й конфіденційної інформації. На жаль, більшість дітей не володіють достатніми знаннями про небезпеку Інтернету й не