Дорога вчителя вся виткана з любові


5 жовтня 2018 року в навчально-виховному комплексі «Ерудит»   відбулося свято до Дня вчителя! В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив.

З вітальним словом до вчителів звернувся директор школи Перехейда О.М. Він щиро подякував педагогам за сумлінне виконання професійного обовязку. Побажав творчих успіхів і невичерпної наснаги.

«Бути справжнім педагогом – це бути апостолом правди і науки… Велике слово – освіта! Це найкращий скарб кожного народу. У вселюдським житті той народ і виборює перемогу, який має національну освіту», – цими словами видатного педагога ХХ століття Софії Русової ведучі свята Караван Дар’я та Вільцанюк Софія розпочали концертну програму, яку підготували учні школи. Навколо панувала святкова атмосфера. Учнівське  «Вітаємо!» звучало часто  й щиро. Гучним оплескам, радісним усмішкам не було меж.

Свято закінчилося, залишивши присмак радості, любові, взаємопідтримки і єднання двох найважливіших шкільних ланок – учнів та вчителів !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Відпочинок у пришкільному таборі “Сонячний” Веселим, цікавим та пізнавальним став перший тиждень відпочинку для вихованців пришкільного табору «Сонячний». Кожен день