…….Сердечно вітаю Вас із Днем знань та початком нового навчального року. Це справді всенародне свято, яке символізує прагнення кожного громадянина до вершин знань, всебічного й гармонійного розвитку.
………Усі ми глибоко усвідомлюємо пріоритетність освіти як визначального фактора суспільного розвитку, досягнення кращих європейських стандартів життя, утвердження України в колі високорозвинених країн світу.
……..Нехай  новий навчальний рік порадує гімназистів значними успіхами та здобутками. Добрих і надійних друзів Вам. ……..Нехай ваші  здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.
……..Щиро вдячний учителям за натхненну працю, за чуйне ставлення до своїх вихованців, за віру в їхні здібності й обдаровання. Бажаю, щоб Ви завжди відчували радість удач і заслужену гордість за невтомну працю на освітянській ниві.
……..Найщиріші слова подяки батькам за підтримку та взаєморозуміння. Упевненості Вам в освіченості та щасливій долі своїх дітей.
……..Зичу всім, причетним до цього свята, довголіття, великих життєвих сил, професійної невтомності, добробуту й сімейного затишку.
…….Добра Вам і здоров’я, щастя, невичерпної снаги, творчого піднесення в роботі та навчанні.
……Нехай Ваша невтомна праця проросте паростками правди й мудрості на славу України!

 

                                                   Директор гімназії «Ерудит» О.Перехейда

no images were found