Дорогі діти! Шановні вчителі та батьки!

 

     Щиро вітаю вас із початком нового навчального року та Днем знань. Це свято урочисте та хвилююче для всіх дітей та дорослих, адже воно символізує нові починання та прагнення до змін.
    Особливим є сьогоднішній день для першокласників, перед якими відкриває двері в дивовижний світ знань оновлена українська школа.
  Вірю, що цей рік буде наповнений незабутніми враженнями для всіх учнів нашої школи. Досягайте високих результатів у навчанні та будьте активними у громадському житті.
Найщиріші привітання та вдячність педагогам, батькам за тепло сердець, підтримку та бездоганне виконання найвідповідальнішої місії — виховання молодого покоління. Ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Батьківщини.
Бажаю усім міцного здоров’я та здійснення мрій і сподівань.

                                               З повагою, директор НВК “Ерудит” Перехейда О.М.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

День весняного іменинника в 9-Б класіДень весняного іменинника в 9-Б класі

29 травня  2019 року  учні 9-Б класу НВК «Ерудит» разом  із куратором Мельниченко Д.С. святкували День весняних іменинників у пейнтбольному клубі GANZ. У змаганні команд на свіжому повітрі перемогла згуртованість та

Відпочинок у пришкільному таборі “Сонячний” Веселим, цікавим та пізнавальним став перший тиждень відпочинку для вихованців пришкільного табору «Сонячний». Кожен день радо зустрічав дітей літніми розвагами та цікавими справами, Бадьорості й

Звіт про підготовку до 2018-2019 навчального року НУШ (нової української школи)Звіт про підготовку до 2018-2019 навчального року НУШ (нової української школи)

Для потреб НУШ (нової української школи) придбано таке обладнання та матеріальні цінності за рахунок бюджетних асигнувань: Травень 2018 рік № Найменування Кількість Сума Каб. 1 Парта – трансформер 69 309 465.00